Zažehněte ve vašem vztahu znovu oheň

Zažehněte ve vašem vztahu znovu oheň

Už jste spolu déle a náboj poněkud vyhasíná? Nemá cenu vzdychat po tom, co jste prožívali za smršť na začátku. Když trochu zapojíte fantazii, vrátí se do vašeho vztahu minimálně zábava. A od té už je krůček k fajn sexu.

1. Svádějte ho celý den

Uvidíte se až večer, ale svádět jeden druhého můžete už od rána. Začněte si. Pošlete mu po dlouhé době dvojsmyslnou esemesku, nebo mu klidně v metru pošeptejte do ucha, že si na večerní párty nehodláte pod úzké šaty vzít vůbec nic. Na co asi bude celý den myslet? Na vás!

2. Sdílejte

V podstatě neexistuje univerzální rada, jak navodit situaci, aby to mezi vámi zajiskřilo a určitě došlo k sexu. Zejména pokud spolu chodíte už delší dobu – vědci spočítali, že nejdéle do dvou let je chemické pobloužnění mozku a nastupuje nová fáze vztahu. Je po mnoha stránkách kvalitnější a cennější, ale o jiskření se moc mluvit nedá. Zkuste ale opatřit si nové společné zážitky – způsobí, že uvidíte partnera v jiném světle. Jestli jste zatím odmítala jezdit s ním na kole, přestože vás lákal, jeďte. Na oplátku ho vytáhněte na brusle, na kurs keramiky… Cokoliv. Bude legrace. A lidé, kteří se smějí jsou na půlce cesty do postele!

4. Použijte ženské zbraně

Nemusíte ho hned lákat k sobě do sprchy, třeba pod záminkou, že potřebujete umýt záda nebo se procházet po bytě ve spodním prádle. Ale klidně si před ním můžete česat vlasy nebo oblékat punčochy. Podle serveru askmen.com muži na ženál lákají přávě takové zdánlivé maličkosti, které rozpalují jejich představivost do běla. Proto si také dejte dobrý pozor na to, co nosíte doma ve volném čase. Nebo co si obouváte. Jestli se štracháte po bytě v bačkorách ve fotmě obrovských plyšových pejsků, sotva vás bude někdo považovat za sexuální symbol.

5. Hýčkejte se navzájem

Doteky jsou zcela spolehlivou vstupenkou k sexu – předehrou se proto úplně klidně může stát masáž jeho bolavých lýtek, která proháněl na fotbálku s kamarády. Stejně jako vy si bez rozpaků řekněte o masáž zad nebo roztírání opalovacího krému na nedostupném místě. Každý dotek stimuluje nervové buňky. Vědci zjistili, že jakmile se jeden druhého přestanete bezděky dotýkat, je to s vaším vztahem nahnuté. Věděli jste, že zamilované páry o sebe “zavadí” až několitsetkrát denně?

Už jste někdy zkusila:

Probudit partnera polibkem? Muž i žena jsou prý nejlépe naladěni na sex kolem osmé ráno (tvrdí britská studie). Jsou oba vyspalí a ve formě. Muži také považují za bonus denní světlo – ne nadarmo se o nich říká, že se milují “očima”. Upřednostňují vizuální efekty.

Vyhlásit embargo na postel? Navrhněte měsíc, během kterého jste ochotná pomilovat se všude jinde, jen ne v ložnici. Uvidíte, jaké z toho vzejde dobrodružství.

Předehru úplně vynechat? Že ženy předehru potřebují je totiž podle vědců jeden z nejzakořeněnějších (a nejhloupějších) mýtů. Především jeden druhému musíte říct, o co stojíte a co vás těší.

Kafe.cz

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.