Jak na dokonalé rande? Poradíme vám!

Jak na dokonalé rande? Poradíme vám!

Toužíte po tom, že zažijete skutečně dokonalé rande? Pokud ano, máme pro vás několik zajímavých tipů, které pokud dodržíte, bude možné vaši schůzku považovat za jednu z těch nejlepších.

Co je prioritou, to je nutnost seznámení s novým partnerem. A jaké jsou v dnešní době možnosti? Je jich více než dost a ideální je volit takové, které vám jsou ty nejbližší. Pokud bychom měli doporučit konkrétní cesty, potom jsou dobrou volbou tyto:

  • Sportovní akce
  • Společenské a kulturní akce
  • Internet

Jakmile již partnera máte, už můžete začít plánovat dokonalé rande, na které nezapomene ani on, stejně jako na něho nezapomenete ani vy sami. Možností je celá řada. Může se jednat třeba o výlet na netradiční místo, nebo stylovou a dobrou večeři. Co je určitě důležité, to je celková originalita. I proto raději vymyslete něco jiného, než je jenom klasická procházka po parku, nebo třeba několik hodin v kině. Na druhou stranu divadlo už tak běžné není, a pokud bude hra zajímavá, může být taktéž událostí, která nezklame. Navíc mohou zaujmout i prostory divadla, pokud se bude jednat o některé z těch nejznámějších v ČR.

Udělejte dojem svým vzhledem

Na každé schůzce je nutné dokonale vypadat. Zvláště potom na takové, kterou chcete označit za dokonalou a nezapomenutelnou. Jak na to? Základem je určitě oblečení. To volte podle toho, kam se chystáte. Pokud to má být třeba výlet s překvapením, může se hodit exkluzivní tričko s potiskem. Pokud naopak jdete do lepší restaurace, je dobré dodržet určitý dress code. A to smart casual. Věříme, že v tomto již nějaké zkušenosti máte a tak rozhodně zvolíte outfit, který bude dokonale odpovídat stylu dané události. Pokud jde o další prvky vzhledu, nezapomínejte na:

  • Krásu vlasů
  • Celkovou upravenost
  • Příjemnou vůni

Na hotel, nebo k vám domů

Co ve chvíli, když už je pozdě večer? Vaše schůzka samozřejmě může pokračovat. A jak? Buď můžete mít rezervovaný romantický hotel, nebo lze jít i k vám domů. Můžete tak stále trávit čas ve dvou, a to v dokonalém soukromí. A v tom si už můžete lehce odložit. Ženy zaujmou muže jistě tím, pokud si na sebe vezmou svůdné podvazkové pásy, které jsou i v dnešní době rozhodně volbou, se kterou chybu neudělají. Pokud je doplní také svůdným spodním prádlem, určitě jim žádný muž neodolá. Toto si jako žena zapamatujte, jelikož s touto konkrétní radou rozhodně nešlápnete vedle.

shutterstock_206075572 - kópia

Zpříjemněte si noc něčím novým

Rande má být dokonalé a nezapomenutelné. V takovém případě je vhodné vyzkoušet i něco, co vám může pomoci ve vzájemné rozkoši. Co máme na mysli? Jsou to stimulační afrodisiaka, které vašim hrátkám rozhodně přidají něco nového. A to hlavně s ohledem na maximální možnou procítěnost a také s ohledem na nezapomenutelné zážitky. Dnes je na trhu skutečně celá řada možností, a to jak s ohledem na osvědčené varianty, tak i s ohledem na novinky. A kde afrodisiaka hledat? Je jasné, že tím správným místem je kvalitní sexshop. Samozřejmě i ten internetový.

Ráno potěšíte snídaní a květinou

Co by měl muž udělat hned ráno? Rozhodně by měl ženě udělat radost. Jak a čím? Dokonalé rande lze nejlépe zakončit unikátní květinou, a to přímo do postele. Co je velkým hitem, se kterým nelze šlápnou vedle? Jsou to nádherné kytice z růží. Právě růže zaujmou jak svým vzhledem, tak i svou vůní. A čím více jich bude, tím lépe. Osvědčenou barvou je červená, ale určitě není nutné zůstávat jenom u nich, jelikož stejně tak dokážou zaujmout i jiné, moderní odstíny. K tomu všemu přidejte dobrou snídani. Pokud dodržíte naše rady a vše se vám povede uskutečnit, můžete si být jisti, že od samotného večera, až po ráno druhý den, prožijete skutečně dokonalé rande, na které ani jeden z vás nezapomene. Nevěříte? Zkuste to sami a uvidíte.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.