Nechte si zpevnit pokožku a zároveň se zbavte tuku novým lékařským ultrazvukem!

Nechte si zpevnit pokožku a zároveň se zbavte tuku novým lékařským ultrazvukem!

Fyziologické stárnutí je podmíněno z 30% genetikou, velkou část zaujímají dále vlivy hormonální a životní styl. Když říkáme, že jsou tyto změny nevratné, máme na mysli to, že náš organismus sám o sobě není schopen tento proces zvrátit. Neznamená to ovšem, že mu nelze pomoci.

Lifting bez skalpelu patří mezi nejmodernější metody estetické medicíny. Technologií, které se v estetické medicíně používají pro hloubkové prohřátí kůže za účelem zvýšení produkce kolagenu, je na trhu mnoho. Nejnovější z nich je založena na bázi ultrazvuku. Výsledný efekt záleží na dosažené energii a zasažení zvolené vrstvy kůže a podkoží, prozradila o novince MUDr. Yvonne Bergerovou z BcD Clinic.

pristrojCo je  Ultraformer III

Profesionální certifikovaný lékařský přístroj ULTRAFORMER  III dokáže nejen zpevnění a  lifting pokožky obličeje, ale současně konturování a tvarování různých partií těla – tzv. bodycontouring. Nová technologie využívá tzv. MMFU –  Mikro a Makro fokusovaného  ultrazvuku.

  • MIKRO fokusovaný ultrazvuk aktivuje kolagen ve svrchních vrstvách pokožky. V důsledku silného prohřátí jednotlivých vrstev dojde ke stažení tkáňových struktur a následně k vypnutí povolených tváří, vypnutí  kontur, stažení  podbradku či zpevnění  ochablé pokožky na
  • MAKRO fokusovaný ultrazvuk proniká do hloubky 6-9 mm k tukovým buňkám. Podkoží se prohřeje až na teplotu 60 C°, při které se rozpouští tukové buňky a ty se postupně lymfatickým systémem odplaví. Zároveň takto je nastartována mohutná produkce nového kolagenu, který je zodpovědný za pevnost a pružnost tkáně. Jednorázové hloubkové ošetření intenzivně zpevňuje ochablou pokožku na povrchu zároveň s úbytkem tuku v podkoží zvolené partie.

ULTRAFORME III je vybaven 6 hlavicemi, které jsou kombinovány tak, aby cíleně prohřály všechny vrstvy pokožky a bylo tak dosaženo největšího možného efektu. Lékař vybere nejvhodnější parametry a nastaví odpovídající výkon přístroje k získání maximálního efektu.

ultra

Pro koho je ošetření vhodné

Vzhledem k tomu, že elastická vlákna v pokožce prokazatelně stárnou již od 30- ti let, lze zpevnění pokožky podpořit i preventivně ke zpomalení jejího ochabování.  Proto nemusí být přesná věková hranice stanovena.

Velice populární je zákrok ke zpevnění a formování  jednotlivýchpartií těla.  Například ošetření spodní strany paží a zejména bříška, nejčastěji po porodu nebo po výrazném úbytku váhy, dále dolní části zad a boků nebo vnitřních stehen.

ultra2S  ošetření  obličeje, na kterém jsou již patrny změny, je vhodné začít v počínajícím a středním stadiu, kdy je dojde ke zpevnění pokožky a zastavení změn. Pomocí ULTRAFORMERU III lze ošetřit takřka jakoukoliv obličejovou partii od čela, přes okolí očí a tváře až po spodní třetinu obličeje včetně podbradku. Kromě obličeje je zákrok vhodný také na krk a dekolt.

Ošetření probíhá bez anestezie nebo při lokálním znecitlivění, zcela ambulantně a časově zabere zhruba 60 – 90 minut v závislosti na rozsahu ošetřované oblasti. Po zákroku lze navázat na běžnou denní aktivitu. Ultraformer III nevyžaduje rekonvalescenci ani speciální režim. Účinek je viditelný v průběhu 2 měsíců, vydrží až dva roky, vysvětlila MUDr. Yvonne Bergerovou z BcD Clinic..

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.