Nebezpečné diety podle celebrit…

Nebezpečné diety podle celebrit…

Když se „nově štíhlá“ hvězda objeví před hledáčky fotoaparátů, zíráme jen s otevřenou pusou, jak dokázala zhubnout a zpevnit své tělo během několika málo dní. Často netušíme, že jejich krásná postava není darem od boha, ale výsledek neskutečné dřiny a odříkání, které zanechává stopy na jejich zdraví.

Každopádně, když je vidíme, máme potřebu se jimi inspirovat, zabojovat a dělat to samé. Hvězdičky to ví a ví to také firmy zabývající se výrobky na hubnutí, a tak každou chvíli vidíme nebo slyšíme celebrity doporučovat ten či onen prostředek ke snadnému zhubnutí. My jsme se podívali na některé hvězdné diety a prozkoumali jsme, jak bezpečné vůbec pro lidský organismus jsou.

News Archive - March 10, 2004

Můžete vyzkoušet: Diana DeGarmo

U nás neznámá zpěvačka, která se v roce 2004 zúčastnila americké podoby soutěže SuperStar American Idol a skončila druhá, je proslulá svými výkyvy váhy. Až v poslední době dokázala kila dostat pod kontrolu, a to tzv. Dietou 5 faktorů, kterou ve spolupráci s hollywoodskými hvězdami vyvinul americký fitness trenér a odborník na výživu Harvey Pasternak. Tato dieta neslibuje zázraky na počkání a ani rychlý úbytek váhy. Spíše jde o celkovou změnu životního stylu a aktivní zapojení se do procesu hubnutí. Hubnoucí plán je koncipován do 5 týdnů, což rozhodně neznamená, že se úderem posledního dne máte vrátit ke starému životu, a jeho zásadou je sníst 5 jídel denně 6 dní v týdnu. Sedmý den je volný, kdy si můžete dopřát své oblíbené a „nezdravé“ pochoutky. A k tomu je potřeba dodat 25 cvičení denně. O tři velikosti zhubla zpěvačka po 2 měsících.

** FILE ** Valerie Bertinelli, left, is seen with husband Eddie Van Halen in the Westwood section of Los Angeles, in this July 17, 2001 file photo. Bertinelli and her rock star husband are divorcing after 24 years of marriage, Bertinelli's publicist confirmed on Tuesday, Dec. 6, 2005. (AP Photo/Kevork Djansezian, File)

Valerie Bertinelli

Americká herečka, kterou u nás můžete znát ze sitcomu s názvem Nouzové přistání, s váhou bojuje dlouhé roky. Než se dostala do rukou odbornice na hubnutí Jenny Craig. Právě pro americkou herečku vybrala poradkyně plán s jednoduchým názvem 3 denní jídla/3 svačinky. Ten pomohl herečce v poměrně krátké době zhubnout skoro 12 kilo.

 

Social Media Celebrities

Drahé diety: Janet Jackson

Celebrity mají výhodu, že si mohou pro dosažení štíhlé postavy dovolit opravdu všechno. Právě proto si za 200 dolarů na den přizvala americká zpěvačka do domu osobního kuchaře a trenéra, aby jí pomohl zatočit s kily na postavě a kaloriemi v jídle. Ano, musíme uznat, že jde o zdravou a funkční dietu, ale pro normálního smrtelníka naprosto nedostupnou.

 

September 14, 2016 - New York, New York, U.S. - COURTNEY LOVE attends the Marchese SS 2017 Fashion Show.The Arc, Moynihan Station, NYC.September 14, 2016.Photos by , Photos Inc 2016 (Credit Image: Š Sonia Moskowitz/Globe Photos via ZUMA Wire)

Courtney Love

Zpěvačka se zhlédla v herečce Gwyneth Paltrow a platila 100 dolarů denně, aby jí mohl vařit hereččin osobní kuchař makrobiotickou stravu. Zpěvačka se do makrobiotiky natolik zamilovala a pod dojmem zdravé stravy si jídla dopřávala opravdu hromadu. Na začátku zhubla, ale její váha se pak vyhoupla až k 80 kilům. Z toho plyne ponaučení: i u zdravého jídla je potřeba kontrolovat si snědené porce.

June 19, 2016 - New York, New York, United States - June 19, 2016 New York City..Angelina Jolie was out in Midtown Manhattan on June 19, 2016 in New York City (Credit Image: Š Nancy Rivera/Ace Pictures via ZUMA Press)

Nebezpečné diety: Angelina Jolie

Krásná ženská se jednoho dne proměnila v chodící kostru a opravdu vypadá více než nezdravě. Média často spekulují, jakou nebezpečnou dietu americká herečka a režisérka zrovna drží. Její bratr James Haven v jednom z posledních rozhovorů prohlásil, že její hubnutí způsobil vlastně pocit viny. Angelina s manželem Bradem Pittem často jezdí pomáhat do zemí třetího světa. Právě v zemích, kde lidé hladoví, se začala cítit Angelina provinile a svůj jídelníček opravdu radikálně ztenčila.

Beyoncé

Zpěvačka zhubnula skoro 10 kg během 10 dní díky dietě Master Cleanse, spočívající v konzumaci citronové šťávy, javorového sirupu, pramenité vody a kajenského pepře. Opravdu nebezpečná kombinace.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.