Nejčastější chyby, které dělají ženy při sexu

Nejčastější chyby, které dělají ženy při sexu

Ženy prý dělají v posteli mnoho chyb a často... Alespoň to tvrdí část mužů. Důvodem je podle všecho stydlivost a je to velká škoda. Zbytečně si tak kazí krásné chvíle s partnerem.

1. Stydíte se

Nejraději byste se milovala potmě, protože se šíleně stydíte. Trpíte komplexy ze svého těla, břicho máte velké, na zadku a stehnech celulitidu a prsa naopak šíleně malá. Máte strach, že si toho všimne a už vás nebude chtít. Jenomže studem to nezachráníte. Naopak. Když se budete zakrývat, zbystří muž o to víc. Věřte si a smiřte se se svým tělem. Vašemu vztahu to jen prospěje – a sex bude uvolněnější.

2. Mlčíte

Pokud si užíváte sex na veřejnosti anebo v hotelu, kde jsou tenké stěny, je jasné, že se nemůžete příliš hlasitě projevovat. Doma je to ale jiné. Muži nemají rádi mlčící ženy, protože nevědí, zda si sex užívají a líbí se jim to, co dělají. Rádi slyší chválu, povzbuzení, ale i drsnější výrazy. Nestyďte se za to a dejte všemu volný průběh. Uvidíte, že to vašeho partnera dostane.

3. Nenecháte si sáhnout na bradavky

Na fotkách modelek vidíte jen dokonalá prsa s výstavními bradavkami. Mají je krásně tvarované, vystouplé, takové, jaké byste chtěla také. Jenže ty vaše jim nesahají ani po paty. Jsou zapadlé a ani při vzrušení se nezvednou, i když se vám to líbí. Nebo jsou naopak příliš velké či malé, zkrátka se vám nelíbí a máte z nich komplexy. Dotykům partnera se raději vyhýbáte a nechcete si na ně nechat sáhnout. Věřte ale tomu, že muž nevytáhne fotku modelky, aby je porovnal. Přestaňte se stydět a oddejte se jeho dotykům.

4. Bojíte se orálního sexu

Partner si přeje orální sex, ale vy z něj máte hrůzu. Nejste v něm moc trénovaná a obáváte se, že neumíte správnou techniku a nebude se mu to líbit. Věřte ale tomu, že žádný zvláštní cvik na to nepotřebujete. Sama uvidíte, jak partner reaguje a co se mu líbí a můžete se jím nechat vést. Jediné, na co si dejte pozor, jsou zuby – abyste jeho mužství nezranila.

5. Zaměřujete se jen na penis

Ne, že by nebyl nejdůležitější, ale nejde o zdaleka jedinou erotogenní zónu na mužském těle. I muži bývají často citliví na bradavkách, stehnech, podbřišku či na dalších místech. Když se věnujete jeho penisu, nezapomeňte také na varlata. Velkou erotogenní zónou bývá u mužů oblast hráze a okolí análního otvoru, kde je spousta nervových zakončení. Pokud si na to troufáte, zkuste prsty zabrousit i do těchto končin. Strhne to lavinu rozkoše.

6. Penis si pletete s řadicí pákou

Orální sex i uspokojení rukou mají muži rádi. Ale ne tehdy, když si jejich penis pletete s řadicí pákou, necitlivě ho zmáčknete a škubnete s ním, jak kdybyste měnila rychlost. Toto však vzruší jen málokoho. Naopak s jeho mužstvím zacházejte citlivě, opatrně a vycházejte z jeho reakcí. Brzy poznáte, co se líbí právě vašemu partnerovi.

7. Mluvíte o svém ex

Jen si představte, jak vám je, když vás partner v něčem porovnává se svou ex. A jak si myslíte, že se cítí on, když mu to samé uděláte vy – a ještě k tomu v posteli? Nemluvte před ním o svém ex, a už vůbec ne při sexu. Pokud řeknete, že s Frantou jste to měla ráda tak a tak, že vás hladil tam a tam, dokonale ho od pokračování odradíte.

8. Zajímavé postelové statistiky:

10 % mužů přímo nesnáší, když partnerka v posteli mlčí.
85 % mužů rádo laská ženské bradavky.
73 % mužů nemá rádo, když se žena v posteli stydí.
88 % mužů má velmi rádo orální sex.
Zajímá vás, jaká jste v posteli? Otestujte se!

Kafe.cz

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.