Vyšlo letní dvojčíslo Kondice!

Vyšlo letní dvojčíslo Kondice!

Je plné praktických rad a tipů pro pohodové letní dny. Cvičení u vody, plážový volejbal i čtení na dece... Vše je povoleno. S námi připravíte rychlé, snadné a nakopávající snídaně. Sbalíte lékárničku i kosmetickou taštičku na cesty, abyste dojela, kam potřebujete, bez starostí a nic vám nechybělo.

S plážovým volejbalem v teplých dnech užijete legraci. Vyrazte s kamarády na plážák. V naší Výzvě vás tentokrát seznámíme s jeho pravidly a česká beachvolejbalová olympionička Kristýna Kiki Kolocová s parťačkou Míšou Kvapilovou vás naučí základní údery.

Válení u vody je taky fajn. Ještě víc si jej užijete s pěknou knihou – máme pro vás výběr těch nejlepších sportovních titulů, které vás zaručeně motivují. A když ne ty tak určitě výsledky našich čtyř odvážných čtenářek, které to dokázaly! Zúčastnily se Výzvy Kondice a Oriflame a všechny uspěly: za dva měsíce zhubly a vytvarovaly postavu. Hlasujte pro nejlepší příběh a soutěžte o hodnotné ceny.

A až vás lenošení na dece omrzí, skákejte žabáky, vozte trakaře a lezte jako pavouci… tak tráví léto u vody známý trenér Jakub Bína. My s ním vyzkoušeli trénink a doporučujeme!

Snídaně je základ dne a platí to i v létě. Snadné, rychlé a nakopávající jsou snídaně podle trenérky a naší redaktorky Lucie Lu Gregorové. Zkuste její recepty a uvidíte sami!

Co ještě si v Kondici přečtete:

obalka_

Přátelé mého partnera mě nesnáší. Co dělat?

Z porodnice rovnou do blázince. Co opravdu obnáší diagnóza laktační psychóza.

Projasněte tváře jako celebrity. Okoukejte zásady strobingu.

Domácí rituál pro krásné nohy – jako ze salonu. V 6 krocích zbavíte nohy únavy i ztvrdlé kůže.

Funkční oblečení do veder i chladných dní – s těmihle kousky budete zaručeně šik.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.