Hana Mašlíková s přítelem poprvé na dovolené a neuhádnete kde!

Hana Mašlíková s přítelem poprvé na dovolené a neuhádnete kde!

Stále více Čechů jezdí na dovolenou k našim sousedům na Slovensko. Léto je ve Vysokých Tatrách v plném proudu a hory nabízejí nepřeberné množství vyžití a zážitků. Užít dovolenou si sem přijela i modelka a moderátorka Hana Mašlíková.

Ta se v současnosti věnuje moderování, sportovnímu portálu, fotí a poprvé v životě je skutečně zamilovaná. Právě přítel André ji po nedávném pobytu v nemocnici přiměl k oddychu.

Modelka Mašlíková si Tatry užívala„S přítelem jsme hodně sportovně založení, a tak jsme chtěli vyjet spíše do hor než k moři. Vždycky jsme jezdili do Rakouska, v Tatrách jsme byli poprvé a úplně jsme se do nich zamilovali. Naše dovolená tak byla hodně o sportu a turistice. Je tu opravdu spoustu možností na aktivní vyžití,” říká Mašlíková s tím, že lituje, že během dovolené nezbyl čas na zapůjčení kol, vyhlášené člunkování na Štrbském plese nebo terénní káry.

Hanka si tak nejvíce užila procházky a túry po vrcholcích hor a nezapomene ani na lanovky. Ve třiatřiceti letech se totiž v modelce probudila panická hrůza z výšek. „Nikdy jsem se výšek nebála, ale když jsme s přítelem vyjeli lanovkou na Skalnaté pleso a dál do Lomnického sedla, které leží asi dva tisíce dvě stě metrů nad mořem, dostala jsem panický strach jet zase sedačkou dolů. Nikdo by mě tam v tu chvíli nedostal. A tak jsme šli s Andrém na vlastní riziko dolů skoro po skalách pěšky,” vzpomíná dnes již s úsměvem.

Hana s Andrém u hoteluHanka s přítelem, a zároveň osobním trenérem, Andrém Reindersem nezapomněli ani na regeneraci těla.V Grandhotelu Praha v Tatranské Lomnici, který byl postaven již v roce 1905, vyzkoušeli nové wellness centrum Grand Mountain Spa. „Většinou volím moderní hotely, ale tento secesní hotel na nás dýchl klidem, pohodou a útulností. V létě to v Tatrách žije, a přestože byl hotel zcela plný, vůbec jsme to nepociťovali. A zdejší vyhřívaný bazén s výhledem na hory byl skutečně top,” vzpomíná blondýnka, která se chce do Tater znovu co nejdříve vrátit. Nyní se však musí opět vrhnout do práce. Kromě moderování v televizi má v plánu aktualizaci sportovního webu. „Chceme s přítelem, aby byl náš portál neustále aktuální a přibývaly novinky. Zaměřujeme se na zdravý životní styl, výživu, správné cvičení. Nyní budeme fotit a točit další videa,” dodává modelka, která s letním cestováním rozhodně nekončí. V srpnu se ještě chystá doprovodit přítele do Rakouska, kde André každoročně pořádá sportovní kempy.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.