Letní dvojčíslo Kondice právě v prodeji!

Letní dvojčíslo Kondice právě v prodeji!

V létě jsme na vrcholu svých sil. Pokud se tak necítíte, něco ve svém životě děláte špatně. Letní dvojčíslo Kondice je tu pro vás, pomůžeme vám najít balanc a připravit vás na dovolenou. Přinášíme ty nejlepší tipy pro pohodové léto.

Naše kosmetická redaktora shromáždila tipy na šikovnou kosmetiku do parného léta. Uleví sluncem zkoušené kůži a zbaví nohy tíhy. Plus velký test krémů na nohy, o které je třeba zvlášť nyní pečovat.

Než ‚odplujete‘ na dovolenou, vybavte svoji cestovní lékárničku. Budete připraveni na nejčastější zdravotní potíže, které vás na cestách mohou potkat.

Až budete mít o dovolené chvilku, naučte se quigong. Cvičení starých Číňanů vás zklidní, zlepší soustředění a zmírní podrážděnost. Až pak budete šprtat na zkoušky nebo čelit náporu v práci, cviky jako když najdete.

A protože v horku netřeba stát u plotny, využijte trendu přípravy jídel za sirova a uvařte si raw. Kuchař Martin Vlk pro vás připravil snadné recepty pro začátečníky. Jsou plné vitaminů a živin.

01_TITUL_DEF.inddCo ještě si v Kondici přečtete:

Venkovní posilovny dorazily do českých měst. Tenhle trend se vyplatí následovat. Zacvičte si s naší editorkou a fitness trenérkou v parku. Potřebovat budete jenom parťáka.

„Antikoncepci nepředepisuji,“ říká gynekoložka Xenie Preiningerová. V rozhovoru o rizicích hormonální antikoncepce odhaluje, co doktoři svým pacientkám běžně tají.

Zvládáte tisíc věcí, jste stále vytížená? Schopným lidem hrozí vyhoření. Máme návod na to, jak šlápnout včas na brzdu.

Chcete nový sestřih nebo barvu?Jak moc jste připravena na radikální změnu? Otestujte se.

SpartanRace – příběh: jak žena od plotny překonala samu sebe.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.