I single ženy mohou mít bohatý sexuální život. A bez milenců!

I single ženy mohou mít bohatý sexuální život. A bez milenců!

Single život si některé ženy vybírají dobrovolně, pro jiné je to smutná realita. Věčné hledání partnera a přehnané nároky vzdalují jejich sen o spokojeném partnerském životě. Počet nezadaných třicátnic bez dětí tak neustále stoupá.

Pokud také patříte mezi single ženy, ale nechcete milence, rozhodně nemusíte trpět sexuálním půstem. Pomohou erotické pomůcky vyrobené speciálně pro potřeby žen!

Rozkoš s Venušinými kuličkami

Venušiny kuličky ze silikonu jsou sametově hebké a díky ocelové kuličce uvnitř každé z nich pocítíte při pohybu příjemné dráždění. Samy o sobě ale málokdy způsobí vaginální orgasmus. Použijte je v kombinaci s hlazením poštěváčku a vyvrcholení tak budete mít jisté! Do pochvy je zavádějte, až budete vzrušená a vlhká nebo použijte lubrikační gel.

Diskrétní vibrační vajíčko

Jakmile jej jednou vyzkoušíte, budete se k němu neustále vracet! Tato erotická hračka je velká jako klasické vejce a povrch bývá potažen silikonem. Uvnitř se nachází vibrační vajíčko s malým elektromotorkem. Intenzitu vibrací si nastavujete pomocí ovladače na baterie.

Věčně tvrdý milenec

Ve Vaší tajné výbavičce by neměl chybět vibrátor, s nímž se stane masturbace nevšedním zážitkem. Můžete si jím stimulovat vnitřek pochvy, poštěváček i anální otvor. Zákoutí vašeho těla rozechvějí vibrace, které můžete podle chuti regulovat. Zdaleka nejsilnější vibrace přenáší levnýmodel z plastu a vy prožijete jedinečnou rozkoš! Na omak jsou ale nejoblíbenější vibrátory potažené silikonem.

Tajemné pomůcky na anální sex

Některá při pomyšlení na anální sex zčervená rozpaky, jiná si jej dopřává bez ostychu. Pokud i vy máte citlivou anální dírku, zpestřete si své hrátky análním kolíkem. Vyrábí se z různých materiálů a v různých velikostech. Vzrušující variantou jsou anální kuličky, které jemně projíždí anální otvor. Nezapomeňte pro snadné zavedení použít lubrikační gel.

Jak vidíte, i single život může být sexuálně bohatý. Toužíte všechny tyhle pomůcky vyzkoušet, ale stydíte se koupit si je v kamenném obchodě? Anonymitu vám zaručí internetový prodej s nepřeberným množstvím druhů platebních metod. Domů vám přijde diskrétní balíček, z něhož nikdo nepozná, co se skrývá uvnitř!

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.