Co určitě nedělat na prvním rande

Co určitě nedělat na prvním rande

Pokusíme se vám poradit, co na rande pokud možno neříkat, aby se to první nestalo zároveň i posledním.

1. Nehrajte si na špiónku

Pomocí internetu (google, facebook) jste si zjistila dostupná fakta nejen o něm, ale také o jeho kamarádech. Podobné lustrování je naprosto v pořádku. Jen se o něm, proboha, nezmiňujte před ním. Mužům se totiž zdá špiónka sexy jen ve špionážních filmech či thrillerech.

2. Nešišlejte a nepitvořte se

To, co se zdá roztomilé vašemu domácímu mazlíčkovi, nemusí být přitažlivé pro vašeho mužného společníka. Roztomilost je totiž pravým opakem erotiky. Mluvte proto přirozeně a nepoužívejte příliš mnoho zdrobnělin.

3. Zapomeňte na své hodiny

Řeč je o hodinách biologických, které už možná slyšíte tikat. Pamatujte ale, že (nejen) na prvním rande jsou naprosto tabu témata jako děti, rodina či čerstvě posekaný trávník před domem.

4. Nemluvte o bývalém

Možná stále ještě sníte o těle vašeho dnes již ex-přítele. Erotické fantazie zakázané nejsou. Horší je to ale se sáhodlouhými ságami o vašich předešlých vztazích. Také o nich tedy na první schůzce pomlčte. Nemusí přece vědět, s kým jste chodila od mateřské školky.

5. Nebuďte puťka

Trávíte dovolenou nejraději tak, že se grilujete na pláži? Proti gustu žádný dišputát! Chcete-li jej ale zaujmout, raději mluvte o tom, jak se ráda potápíte či lezete po skalách (pokud je to aspoň trochu pravda). Většinu mužů totiž přitahuje dobrodružství. Chtějí dobývat svět a užít si co nejvíce.

6. Nemluvte o hvězdách

Denně lačně čtete horoskopy? A dokonce i termín vaší schůzky jste domlouvala na základě příznivé konstelace hvězd? Fajn, ale nechte si to pro sebe. Vězte, že horoskopy zajímají jen každého pátého muže.

A ještě něco navíc

To, co ovlivňuje partnera na prvním rande nejvíc, se stalo dokonce předmětem vědeckého zkoumání! Američané přišli na to, že kromě nedostatečné fyzické přitažlivosti je to právě nudná konverzace, která partnera dokáže odradit. Pozor byste si ale měla dát i na jiná kontroverzní témata, jako je politika anebo náboženství.
Podle výzkumů si jasný názor na svého partnera udělá během prvního rande celých 16 % lidí. Mnohem více, 62 %, k tomu potřebuje dvě až čtyři schůzky.

Kafe.cz

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.