SOUTĚŽ s Kiki a Maki o pět balíčků výrobků značky adidas!

SOUTĚŽ s Kiki a Maki o pět balíčků výrobků značky adidas!

Vyhrajte jeden z balíčků výrobků značky adidas! Balíček obsahuje antiperspirant sprej pro ženy adidas Cool & Care 6 in 1, antiperspirant roll-on pro ženy adidas Cool & Care 6 in 1, sprchový gel adidas soft honey, 250 ml a Fun Sensation Edt, 50 ml.

Nejlepší české beachvolejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková alias Kiki a Maki letos prožily životní sezonu. Pro tyhle holky je beachvolejbalové hřiště druhým domovem. Na síti dřou téměř denně, a přestože v posledních měsících sbírají jednu medaili za druhou, stále o sobě s pokorou tvrdí, že mají ještě co zlepšovat.

Roli přitom zdaleka nehraje jen jejich fyzička. Předpoklady k úspěchu ve vrcholovém sportu z velké části leží v hlavě, takže součástí příprav bývá i spolupráce s odborníky na lidskou duši. Dobrá atmosféra na kurtu, sebedůvěra a vzájemný soulad jsou totiž pro vítězství věcí naprosto zásadní. I proto je součástí tréninkového plánu Kiki a Maki jóga a meditace, díky kterým se holky udržují v duševní pohodě a zbavují se napětí a stresu.

Masáž, sauna a vydatný spánek

Své pevné místo v tréninkovém plánu má také odpočinek, při kterém Kiki s Maki úplně vypnou a zároveň dopřejí regeneraci svým unaveným svalům. „Nejraději odpočíváme na dobré masáži, ve vířivce nebo v sauně. Pak také po dobrém jídle dlouhým spánkem. Anebo někde v lese na procházce,“ shodují se beachvolejbalistky, které čeští fanoušci obdivují nejen za jejich skvělé sportovní výkony, ale i za to, jak dobře na hřišti pokaždé vypadají. A samy holky přiznávají, že ani v tomhle ohledu nenechávají nic náhodě. „Jsme stejné jako všechny ženy. Když jdeme na zápas, tak samozrejmě řešíme, co máme na sobě a jestli v tom vypadáme dobře,“ svěřily se Kristýna s Markétou fanouškům v sérii minipořadů Život nad sítí, která je nově k vidění na Youtube.com.

SOUTĚŽ

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z pěti balíčků výrobků značky adidas. Jde o produkty, bez kterých se neobejde ani duo Kiki a Maki.

Soutěžní otázka: Co znamená, když jedna z holek ukazuje signál jeden prst za zády?

Jak na to: Napište nám dolů do políčka svoji odpověď. Nezapomeňte vyplnit kontaktní údaje (ty se na stránkách neobjeví), abychom vám mohli zaslat výhru. Každou padesátou správnou odpověď odměníme jedním z 5 balíčků kosmetiky značky adidas.

Nápovědu najdete v minipořadech Kiki a Maki Života nad sítí.

Balíček obsahuje:

sprejAntiperspirant sprej pro ženy adidas Cool & Care 6 in 1 (85 Kč)

 

 

 

roll-onAntiperspirant roll-on pro ženy adidas Cool & Care 6 in 1 (75 Kč)

 

 

 

honeySprchový gel adidas soft honey, 250 ml (69 Kč)

 

 

 

Fun Sensation Edt, 50 ml (399 Kč)EDT

 

 

 

 

Kondice

Soutěž je již uzavřena.Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!