Letní dvojčíslo Kondice je v prodeji!

Letní dvojčíslo Kondice je v prodeji!

Horké letní dny kladou velké nároky na naši pleť a vlasy. Naštěstí známe způsoby, jak o ně pečovat. Poradíme vám, jak připravit na dovolenou svoje zažívání a co zabalit do kufru, abyste se vyhnuli letním nástrahám.

Ještě než vyrazíte, nalaďte střeva do pohody. Připravili jsme pro vás speciální jídelníček bez lepku a nadýmavých potravin, je to hit mezi celebritami a sportovci. Například tenisový šampion Novak Djokovic mu vděčí za šest ze svých sedmi grandslamových trofejí: „Bez lepku jsem rychlejší a mám čistší hlavu,“ dušuje se Djokovic. Zkuste to i vy.

Ať už míříte k moři, na chatu nebo na hory, v letním speciálu vám poradíme, jak vyzrát na nástrahy v podobě komárů, klíšťat, sluníčka nebo cestovních potíží, které tu na vás číhají. Lepší je být ve střehu.

Letní móda si žádá bezchybné a štíhlé nohy. Málokteré z nás je ale příroda nadělí. Za božské nohy nemusíte utratit horentní sumy ani kvůli nim naběhat kilometry.Leccos zmůže dobrý peeling, speciální make-up, samoopalovací krém a někdy i obyčejná voda.Nevěříte? Když k tomu přidáte naše rychlé tipy na posílení a vytvarování, budete mít nohy jako laň. To musíte zkusit!

Pěkné počasí láká ven. Popadněte partnera a protáhněte těla při párovém tréninku zvaném kalisthenika.Při cvičení pracujete s vlastní vahou a posílíte nejen svaly.Párový trénink totiž utužuje i zachraňuje vztahy a je jedno, jestli zvolíte kalistheniku, tanec nebo jógu.

Už jste slyšeli o posilování pod elektrickým proudem? Odcvičíte 20 minut a máte dost. Přestože bodytec je produktem vesmírného výzkumu, vy kvůli němu na raketovou základnu nemusíte. Ocení ho lidé s napěchovaným diářem i matky na mateřské, které mohou odběhnout od miminka jen na chvíli.

V parném odpoledni s rodinou u kávy si možná najdete čas na listování rodinným albem. Fotky našich předků mohou být klíčem k našemu zdraví. Prozradí, jaké genetické dispozice jste mohli zdědit po svých předcích. S touhle informací máte velkou šanci, že si zdraví zachováte genům navzdory.Dáme návod, čeho si na fotografiích všímat.

V letním dvojčísle se také dočtete:

cervenec_2Po čem muži touží a možná budete překvapeny. Zaběhlé sexuální stereotypy totiž přestávají platit v okamžiku, kdy žena promluví.

Na koho se obrátit, když s vámi v nemocnici nezachází, jak by měli?Podpořit často nízké sebevědomí pacientů mají za úkol pacienští ombudsmani.

Jak rodit bez bolesti. Hypnoporod nebolí, tvrdí matky, které ho prožily. „Nedokážu si představit, že bych to už neměla zažít. Bylo to krásné,“ říká o netradiční metodě, která se u nás zabydluje, jedna z nich.

Přechodit angínu se nevyplácí. Co se může stát když zdánlivě banální nemoc podceníte? V sázce je nejenom zdraví, ale i život.

Osm žen z deseti má citlivou pleť. Poradíme vám triky, které vaši rozmarnou pokožku zkrotí.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.