SOUTĚŽ: Vyhrajte 10x balíček kosmetiky adidas!

SOUTĚŽ: Vyhrajte 10x balíček kosmetiky adidas!

Balíček get ready! v hodnotě 553 Kč obsahuje Toaletní vodu o obsahu 50 ml, Shower gel a Body Sprej.

Soutěžní otázka: Najdete v kombinaci ingrediencí nové řady kosmetiky adidas get ready! také meloun?

Jak na to: Napište nám dolů do políčka svoji odpověď. Nezapomeňte vyplnit kontaktní údaje (ty se na stránkách neobjeví), abychom vám mohli zaslat výhru. Každou dvacátou správnou odpověď odměníme jedním z 10 balíčků kosmetiky značky adidas.

Energie na dosah

Víme, jak načerpat energii, i když sluníčko ještě pořád tolik nehřeje. Vsaďte na exotiku. Rytmem samby počínaje, vůní šťavnatého tropického ovoce konče. Tenhle brazilský ‚doping‘ vás ze židle zvedne stoprocentně.

Vzpruha č. 1: Ovoce do sebe i na sebe

Nadopuje vaše tělo vlákninou, vitaminy a antioxidanty, které bojují proti nemocem i stárnutí. Ovoce funguje zároveň jako přirozený detox, pomáhá tělu zbavit se po zimě škodlivin. Jeho sílu si dopřejte i zvenku. Nic neprobudí unavenou pleť tak, jako kosmetické přípravky s ovocnými výtažky.

Vzpruha č. 2: Pohrajte si s vůněmi

Vůně umí s náladou divy a na nervovou soustavu působí okamžitě. Energizující schopnosti má pomeranč, mandarinka, limetka, zázvor nebo exotické koření. A nezáleží na tom, jestli si vůni kápnete do aromalampy nebo jestli ji ucítíte ze své toaletní vody či z koupele. To potvrzují i mistryně v synchronním plavání, sestry Bia a Branca Feresovy z Brazílie. I proto se staly tvářemi reklamní kampaně nové řady adidas get ready!, která voní po tropickém ovoci. „Tohle je vůně Brazílie a vůně objetí. Pokaždé nás dokáže potěšit a nabít.“

Vzpruha č. 3: Tančete a hýbejte se

Pohyb funguje jako ta nejefektivnější továrna na endorfiny. Navíc prospívá vašemu srdci a svalům a hlavně rozhýbává lymfu, kterou zpomalilo zimní lenošení. Výsledkem je, že se člověk cítí lehký, svěží a plný energie. Zkuste začít den svižnou ranní procházkou a alespoň jednou týdně si běžte zatančit. Žádný jiný pohyb vám nedodá tolik dobré nálady za tak krátkou dobu. Takže co se zapsat třeba na kurz exotické samby?

Vzpruha č. 4: Zamkněte se v koupelně

Určitě si také zajděte alespoň jednou za dva týdny na energizující masáž, do vířivky, nebo třeba na kosmetiku a nechte se chvilku rozmazlovat. Spadne z vás únava i špatná nálada a budete odcházet s čistou hlavou. Hýčkat se ale klidně můžete i doma. Spolehlivě funguje horká koupel nebo masáž vonným olejem. Úspěch vyžaduje přípravu, to moc dobře vědí i vrcholoví sportovci.

Vzpruha č. 5: Smějte se a bavte se

Psychology i lékaři už je prokázáno, že optimisté žijí déle než škarohlídi a bývají také méně často nemocní. To proto, že neplýtvají zbytečně energií na obavy typu ‚co by se mohlo stát, kdyby…‘, za to si vždycky dokážou najít čas na sebe i na své nejbližší.

RITUÁL PLNÝ ENERGIE

Kombinaci šťavnatého pomeranče, melounu a exotického koření najdete v nové řadě adidas get ready! S ní se ihned ocitnete v sluncem zalité Brazíli.

adidas03Deodorant sprej adidas get ready!, 85 Kč

Živé barvy designu slibují, co je uvnitř: energie, zábava, nespoutanost…

 

 

adidas02Sprchový gel adidas get ready!, 69 Kč

Obsahuje ořechový olej, po kterém bude pokožka jako z hedvábí.

 

 

EDTHomme100mlGetReadyPánská řada adidas get ready!

Je připravena potěšit i váš protějšek. Voní mužně po exotických dřevech a nejdete v ní toaletní vodu, vodu po holení, sprchový gel a několik typů antiperspirantů a deodorantů.

Toaletní voda adidas get ready!, 329 Kč/100 ml
Brazilská smyslnost s vůněmi tropického ovoce prohřejí celý váš den.

propagace značky adidas

Seznam výherců:

Renata Hanačíková

Petr Zborník

Petra Brázdová

Lucie Mikešová

Josef Petrovický

Květuš Kmínek

Milena Buřinská

Renata Šramková

Lenka Poláková

Rostislav Začinský

Gratulujeme!

Kondice

Soutěž je již uzavřena.Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!