Cestu za lepším tělem si můžete i užít!

Cestu za lepším tělem si můžete i užít!

Vizí EXPRESKY je, umožnit ženám se v příjemném prostředí věnovat sami sobě, pohybu a pod odborným vedením, které jim pomůže ve stanovených cílech. Projekt se rozběhl v ČR v roce 2010.

Mezi některé výhody členství v tomto klubu patří například, že nemusíte čekat na určitý čas, naopak vaše lekce cvičení začíná okamžikem vašeho příchodu. Vyberete si jakékoliv volné stanoviště a na něm prostě začnete. Stále máte k dispozici trenérku, která vám ráda ukáže jednotlivá stanoviště a také, jak na nich správně cvičit.

EXPRESKA_kruhovy_treninkEXPRESKA je určena pouze pro ženy, a do vybraných klubů je možno sebou brát i děti, pro které je v prostorách hrací koutek. Kromě možnosti si zacvičit a během 30 minut účinně spalovat a posilovat nabízí i další služby, jako je výživové poradenství, nutriční doplňky a jiné akce. V rámci členství máte možnost navštěvovat jakoukoliv pobočku z momentálního počtu 43 po celé ČR a také na Slovensku a tento počet se stále zvyšuje.

Ještě doplním základní informace o kruhovém tréninku v EXPRESCE. Probíhá na 16 stanovištích, které jsou logicky uspořádané do kruhu podle toho, zda procvičujete spodní, nebo horní partie těla. Během půlhodiny se v kruhu přesouváte z jednoho stanoviště na druhé a to zhruba po třiceti vteřinách. Čas si nemusíte hlídat samy, jelikož je určen zvukovou signalizací. Na polovině stanovišť najdete hydraulické pístové stroje a další stanoviště jsou věnována aerobním aktivitám.

EX8Jelikož EXPRESKA nabízí každému první návštěvu na vyzkoušení zdarma, tak jsem se vydala na průzkum, abych sama okusila toto prostředí. Hned po příchodu se mě ujala velmi příjemná slečna a nejprve mi ukázala prostory. Poté se mnou prošla jednotlivá stanoviště, kde sama nejprve předvedla, jaké cviky mám dělat a také popsala jejich správné provedení. Každý cvik jsem si vyzkoušela a trenérka dohlížela, abych cvičila co nejlépe. Takto se mnou prošla celý okruh několikrát. Pak jsem se již věnovala cvičení sama a mohla tak sledovat i okolní dění. Moc se mi líbilo prostředí, které na mě působilo příjemným až domáckým dojmem. Kousek ode mne cvičily dvě kamarádky, které v rámci cvičení stíhaly ještě probírat své záležitosti. Hrála hudba a celková atmosféra navozovala pohodu. Když se stalo, že jsem nějaký přístroj zapomněla správně použít, tak se hned ukázala trenérka, aby mi byla ku pomoci. Rychlý sled cviků umožnil, že jsem se necítila u žádné partie přetížena, ale přesto jsem měla pocit, že pro své tělo něco dělám. Nakonec jsem využila ještě možnost běhacího pásu. A příjemně nabuzena jsem mohla vyrazit do dalšího pracovního dne.

Jana Procházková

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.