Místo dovolené u moře si dopřejte peeling z mořské soli

Místo dovolené u moře si dopřejte peeling z mořské soli

Čas dovolených je ještě daleko, ale užít si ten báječný pocit relaxu, můžete už nyní. Tělo vám bude vděčné a vy se budete cítit skvěle. Otestovali jsme pro vás ošetření těla peelingem z mořské soli.

Tentokrát jsem navštívila relax zónu v Balance clubu Brumlovka a tady na mne čekal zážitek v podobě půlhodinového ošetření mého těla peelingem z mořské soli.

Přijala mne velmi příjemná masérka a vysvětlila, co bude následovat. Ošetření se týká celého těla kromě obličeje. Na ten se peeling z mořské soli nepoužívá, jelikož by byl příliš hrubý. Poté mi bylo nabídnuto jednorázové spodní prádlo, které mohou některé ženy opravdu ocenit. Pak už jen uvolněně ulehnout na lehátko a nechat na sebe působit proceduru. Já přitom velmi ocenila, že jsem měla průzorem v lehátku výhled rovnou na obrázek sestavený z mušliček a tím pádem si ještě více přiblížila atmosféru dovolené a pohody s ní spojenou.

Masérka nanesla na ruce směs soli a oleje a začala mě masírovat. První doteky byly pro mne překvapivé a velmi příjemné. Lepší “drbání zad” jsem již dlouho nezažila. Zároveň si mé tělo užilo i účinků uvolňující masáže.

Tímto způsobem byl ošetřen i zbytek těla, včetně chodidel
a prstů na rukách. To, co jsem dost ocenila, bylo i to, že mi masérka vždy zakryla tu část těla, které se zrovna nevěnovala, takže mi nebyla zima a zároveň jsem se cítila komfortně.

No a nyní to hlavní. Moje pokožka byla po půlhodině opravdu vláčná a hydratovaná. Dokonce mi zmizela i drobná vyrážka z rukou. A navíc ošetření pro mne bylo opravdu velmi příjemné a odcházela jsem krásně zrelaxovaná. 

Ještě pár informací o peelingu

Masírování pokožky pomocí malých zrníček soli prokrvuje pokožku, jemně čistí póry a zanechává jí hladkou a čistou. Peeling odstraní odumřelé buňky pokožky, čímž jí umožní opět dýchat a vytvoří se tak prostor pro růst nové povrchové tkáně. Mořská sůl má blahodárné účinky nejen na zdraví, ale i na krásu a půvab.

Peeling také podporuje redukci tuku, zásobuje tělo vlhkostí a je ideální volbou pro nastartování kůže i organismu pro detoxikaci. Doporučuje se též jako příprava na další procedury dále i jako příprava na dovolenou u moře.

Jana Procházková

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.