Bio kosmetika Skinguard zahájila unikátní akci!

Bio kosmetika Skinguard zahájila unikátní akci!

Luxusní značka olejové BIO kosmetiky Skinguard zahájila včera unikátní reklamní akci. Prvním 100 zaregistrovaným ženám a mužům věnuje neinvazivní bezplatnou péči, která si klade za cíl vyléčit jejich pleť od akné, vrásek či trvalého zarudnutí.

Tato komplexní ošetřující procedura má reálnou hodnotu 20 000 korun. Registrace účasti na akci bude probíhat do pátku 11. 10. v nově otevřeném kosmetickém centru společnosti
v Královedvorské ulici v Praze.

Akce s názvem „Probuď svou pleť” bude trvat po dobu 40 dní. V první řadě se bude účastníkům individuálně věnovat dermatolog, který provede komplexní analýzu jejich pleti. Na základě odborných výstupů poté stanoví vhodné druhy neinvazivního ošetření, které budou představovat druhou fázi samotné péče. Na jednotlivá ošetření budou ženy či muži docházet přibližně jednou týdně. V rámci doprovodné domácí léčby budou využívat přírodní pleťové BIO oleje Skinguard s unikátním složením. Tato akce je co do rozsahu i délky trvání péče první svého druhu u nás.

„Do nové akce s radostí přivítáme všechny osoby, které trpí jakýmkoliv problémem pleti
a už si s ním samy neví rady. Jednat se může o akné, suchou či zarudlou pleť nebo třeba vrásky. Nezaměřujeme se však pouze na ženy, rádi se budeme věnovat také problémům mužské pleti. Neinvazivní procedury budou probíhat pod dohledem odborníků, kteří pracují výhradně
s profesionálním lékařským vybavením,”
objasnil Jiří Šíma ze společnosti Skinguard, která nabízí speciální BIO olejovou péči o pleť s unikátním složením v podobě 100% koncentrace účinné látky.

„Klienti pouze složí zálohu 1 500 korun, která jim bude po ukončení akce vrácena ve formě poukázky na nákup kosmetiky či ozdravných procedur. Chceme tak lidem prostřednictvím jejich vlastní pozitivní zkušenosti dokázat kvalitu a funkčnost našich olejů,” doplnil Šíma s tím, že nové kosmetické centrum, ve kterém bude probíhat registrace zájemců, bude mít v tomto týdnu prodlouženou otevírací dobu od 9 do 19 hodin.

Přírodní BIO olejová kosmetika Skinguard se 100% koncentrací účinných olejů existuje
v České republice od roku 2013 a společnost dováží suroviny pro výrobu z celého světa. Při zpracování však již vychází z tradičních receptur, a její výrobky jsou tak bez doprovodné chemické parfemace. Podle typu pleti a také jejích problémů odborníci značky Skinguard doporučují pět základních přírodních olejů.

Více informací o účincích jednotlivých BIO olejů naleznete ZDE.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.

 1. Lada Rudišová | 12. 12. 2013 v 16:09

  Dobrý den, tato firma nepatří mezi spolehlivé !!!
  Dne 21.10.2013 jsem se zaregistrovala u této firmy a zaplatila zálohu 1500,-Kč a pak pana majitele vyhnali z Králodvorské ulice, ani se neobtěžoval mi zavolat, že tam již nemám docházet. Po telefonu slíbil, že mi peníze vrátí, i potvrdil i e-mailem , ale do dnešního dne mi nic nevrátil a nebere mi mi už ani telefon.
  Takže pozor!…a nejsem jediná. Další příživnická firma je na světě!
  larud@centrum.cz, 777167738

 2. Pepa | 05. 12. 2013 v 23:03

  Neměla by být reklama označována jako reklama nebo komerční prezentace?

 3. Skinguard | 13. 10. 2013 v 23:46

  Dobrý večer vážení fanoušci, minulý týden jsme vyhlásili akci Proměň svou pleť”, která byla limitována prvními 100 účastníky. Zájemci si volná místa rozebrali během chvíle. Aby ne, kdo by nechtěl získat konečně zdravou a krásnou pleť na naše náklady. Netušili jsme však co přijde. Během víkendu nám přišlo plno mailů s Vašimi příběhy o tom, proč byste se do programu chtěli přihlásit a jak Vás mrzí, že jste nebyli mezi první stovkou. Rozhodli jsme se tedy registraci ještě prodloužit, zatím do 18.10., ale v případě velkého zájmu bychom museli registraci uzavřít dříve. Neotálejte tedy, více info zde: https://www.facebook.com/events/690859280924557/

 4. Martina | 11. 10. 2013 v 16:55

  Souhlasím s Petrou, dnes jsem showroom navštívila a byla jsem moc spokojena. Děkuji moc milé slečně.

 5. Petra Kovalová | 10. 10. 2013 v 22:47

  Dnes jsem showroom SKINGUARD navštívila a musím říct, že jsem byla v pozitivním šoku. Takový přístup ke klientům jsem v ČR ještě nezažila. Ihned po příchodu se mne ujala milá slečna, provedla mne celými prostory a o všech procedurách mi podala kompletní informace. Do programu jsem se zapojila a vyšli mi maximálně vstříc co se týče termínů procedur. První mám hned v pondělí. Moc se těším.

  Jen tak dál, fandím Vám.

  Petra