Letní dvojčíslo Kondice právě v prodeji!

Léto nás tentokrát trochu předběhlo, ale nevadí. Ty nejlepší tipy, jak vypadat dobře ve vedru i při sportování, jak odlehčeně vařit a jak na léto připravit lékárničku, se budou určitě hodit! Prázdninové dvojčíslo Kondice je jich plné.

Naše kosmetická redaktorka připravila praktický přehled produktů, na které se můžete spolehnout i v parných měsících, aniž byste musela mít strach, že se vám rozteče či upotí obličej. Zkoumali jsme také přípravky proti celulitidě. Další velké téma se týká dětí. Bohužel podle statistik se jim nejvíce úrazů a jiných nepříjemností přihodí právě o prázdninách. Náš manuál vám dodá klid, protože budete vědět, jak si se vším možným poradit – od úpalů až po požahání medúzou.

Ve vedru tělo potřebuje vláhu – a tu mu spolehlivě dodá okurka. Okurková sezóna je v podání Kondice nápaditá a šťavnatá, vyzkoušejte naše recepty a uvidíte. A navíc přinášíme ještě jeden velmi speciální recept, na který jsme obzvlášť pyšní. Blanka Milfaitová před lety opustila teplé kancelářské místo a začala na Šumavě vařit domácí marmelády. Dala do toho celé srdce, zapojila kreativitu a výsledek se dostavil: její výrobky ocenili Britové nálepkou Nejlepší řemeslný výrobce. Byli jsme se za ní podívat a ochutnat, jestli se třeba Britové nespletli. Nespletli. Marmelády jsou famózní a recept na jednu z nich najdete i v časopise. Překvapí vás, jak je jednoduchý.

Mluvili jsme také se známým psychiatrem Radkinem Honzákem, který se věnuje syndromu vyhoření. Takže teď už víme, že příznakem, jenž by měl varovat před blížícím se kolapsem, je fakt, že ve vašem diáři chybí věci jako kino, pivo s kamarády nebo kafe s bývalou spolužačkou.

V Kondici si dále přečtete:

 • Proč tolik milujeme sociopaty jako je Dr. House a co se od nich můžeme naučit
 • Která prázdninová místa doporučují lékaři, jež znáte z Kondice
 • Co byste měli vědět, než poprvé vyjedete do práce na kole
 • Že své zdraví si můžete poškodit kombinací běžných léků
 • Jaké poučení bychom si měly vzít z případu Angeliny Jolie a jejích prsou
 • Trendy letní šaty a šik móda na brusle i kolo
 • Kdy je ovocný cukr jedem

Lucie Frydecká

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.

 1. Andrea Mouaddab Vémolová | 28. 06. 2013 v 08:05

  Milá Michaelo, ať Vám naše předplacené výtisky dělají stále jen radost a děkujeme za podporu a hezká slova:)

 2. Michaela Severová | 27. 06. 2013 v 12:12

  Moc Vás zdravím do redakce nejlepšího časopisu na trhu (a že jsem jich vyzkoušela hodně!)miluju Vaše editorialy,vždy jsou nejen vtipné,ale hlavně moudré!!!Právě jsem si zaplatila roční předplatné!Jste skvělý časopis,jsem ráda,že jste!s pozdravem Michaela Severová,Rudné 303,Nejdek