Které kosmetické vychytávky vám usnadní život?

Milujeme líčení! Zvlášť když je snadné, rychlé a dokonalé zároveň. Vybrali jsme pro vás několik chytrých zkrášlujících novinek, které vám během pár sekund změní vizáž k lepšímu.

Ideální pleť:

Teint Visionnaire, Lancôme, 1 470 Kč

Tento nejnovější make-up značky Lancôme je prvním duem svého druhu vyvinutým pomocí moderních technologií. Posouvá koncept dokonalé pleti do zcela nových dimenzí: spojuje vysoce účinný korektor pro lokální použití (je ukryt ve víčku spolu s praktickým zrcátkem), obohacený o vitamín CG, se zdokonalujícím podkladovým make‑upem obsahujícím koncentrovanou molekulu [LR 2412], jež stojí za úspěchem dnes legendárního séra Visionnaire. Je to vůbec poprvé, kdy si nemusíte vybírat mezi dokonalým krytím a přirozeným vzhledem. Korektor dokáže zakrýt nejen kruhy pod očima, ale také pigmentové skvrny nebo červené pupínky. Make-up má střední krytí a úžasně přirozeně sjednotí a vyhladí pleť.

Vysoustružená tvář

Fine One One, Benefit, Sephora, 990 Kč

Jen jediný krok k dokonalosti? Není to zcela nemožné, protože nové super multilíčidlo umí během vteřiny zkrášlit líce i rty. Tyčinka ukrývá dokonce tři různé odstíny (pink champagne, sheer watermelon a soft coral) chytře poskládané tak, aby při nanesení vytvořily vystínovaný efekt. Zatímco na lícní kosti ulpí rozjasňovač, na jablíčkách zůstane růžovokorálový mix. Máme vyzkoušené, že univerzální odstín sedí každému! Fine One One se nanáší rychle a snadno: stačí jen otevřít víčko, vysunout kousek krémového líčidla a nanést ho od jablíčka tváře po spánky směrem nahoru. Nakonec barvu malinko rozetřete prsty do ztracena.

Perfektní oko

Tříbodová oční linka, Clarins, 570 Kč

Líbí se vám nádherné retro linky a moc toužíte je také vyzkoušet na vlastní kůži, ale při každém pokusu o takové líčení skončíte s odličovačem v ruce, protože se linka zase nepovedla? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Nová linka se třemi mini hroty vám dopomůže k dokonalému a rovnému tahu – aniž byste přetáhla nebo uhnula. Fígl je v tom, že malé tečky, které kladete jednu vedle druhé, nakonec krásně splynou dohromady a linka vypadá jako od profesionálního vizážisty. Skvěle drží a nerozmazává se.

Nejrychlejší odlakování

Kouzelný odlakovač na nehty 1 Seconde, Bourjois, 280 Kč

Také chodíte několik dní s oloupaným lakem, protože se vám nechce opět vytahovat zapáchající odlakovač a pomocí několika vatových tampónků zdlouhavě odlakovávat? Pak vám určitě bodne tento bleskový odlakovač, do kterého jen na vteřinu ponoříte nalakovaný nehet, toť vše. V nádobce je totiž ukryta houbička napuštěná velmi šetrným odlakovačem, o kterou se lak dokonale očistí. Nepotřebujete tedy vůbec žádné vatičky!

Alena Glierová

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.