Tipy na týden: Do hor nebo do města? Na lyže nebo za orchidejemi?

Příští dny můžete tancovat, hodovat nebo lyžovat, a to dokonce v maškarním, což jistě ocení i děti. Nabídka různých aktivit se s blížícím jarem rozšiřuje. Pokud se chcete dozvědět něco o výchově, doporučujeme seminář o rozvíjení dětské sebedůvěry.

V Troji pokvetou orchideje

Kdy a kde: od pátku 8. března do neděle 24. března v botanické zahradě Praha-Troja
Více než dva týdny budete moci obdivovat krásu kvetoucích orchidejí v botanické zahradě v Praze-Troji, přičemž k vidění bude například vzácná modrá orchidej. Výstavu najdete ve skleníku Fata Morgana, kde mají otevřeno i o víkendu až do večerních hodin. Tuto sobotu a neděli od 14 hodin můžete rovněž zhlédnout ukázky aranžování krásných květin. Na místě si rovněž budete moci orchideje zakoupit.
www.botanicka.cz

Vepřové hody podle Lady

Kdy a kde: v sobotu 9. března ve Velkých Popovicích od 10 do 15 hodin
Zeleninové diety si nechte na skutečné jaro, tuhle sobotu si ještě dopřejte něco nezdravého na zabijačce v pivovaru ve Velkých Popovicích. V jeho areálu najdete stánky s ukázkami poctivé práce kovářů, řezníků, řezbářů či výrobců originálních šperků, na programu jsou i akce pro děti a prohlídka pivovaru včetně sklepů.
www.kozel.cz

Když na lyže, tak v masce

Kde a kde: v sobotu 9. března v Čenkovicích od 13 hodin
Pokud se chcete rozloučit se zimou zvesela, můžete se vydat třeba do Orlických hor, kde tuhle sobotu dopoledne pořádají lyžařské závody pro děti i dospělé a odpoledne pak jízdu reje mase, který ze svahu povede král těchto hor Čenbusák. Počítat můžete s bohatým programem, s vyjížďkami koňským spřežením i vyhodnocením nejlepší masek, chybět samozřejmě nebude ani občerstvení.
www.skiarealcenkovice.cz
   

Dejte se do tance

Kdy a kde: o víkendu 9. a 10. března na Konopišti
Přijďte si zatančit a zároveň odpočinout do nového fitness wellness Golf Resortu Konopiště. Pořadatelé slibují, že se naučíte mnoho nového a ještě tu načerpáte energii. Čeká vás celkem šest hodin tance vedeného profesionální tanečnicí, trenérkou a choreografkou Danou Pala. Krom toho je na programu pro zájemce například vážení s orientačním rozborem tělesného tuku, tlaku a cukru v krvi či výživové a pohybové poradenství.
zdravecesko.org/tanecni-vikend

Mají děti dost sebedůvěry?

Kdy a kde: v pondělí 11. března v Praze-Karlíně od 10 do 12 hodin
Dokážete rozvíjet sebedůvěru svých dětí? Pokud máte pochybnosti, zajděte na interaktivní seminář pro rodiče, kde se můžete dozvědět mnoho praktických rad. Lektorka Šárka Kotvalová vám ukáže, jak potomky podporovat, když se jim zrovna něco nedaří, když je před nimi něco nového nebo když se něčeho bojí.
www.acentrum.eu

Radka Wallerová

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.