Tipy na týden: Čokoláda, pivo, poníci nebo si raději půjdete zaběhat?

Někde už se běhá, jinde ještě slaví končící zimu. Stačí si vybrat v nabídce na příští dny, v nichž můžete najít i inspiraci na další cesty a výlety. Potřebujete zabavit děti? Vezměte je na poníky na Okoř a sami si pochutnejte na občerstvení z čokoládové fontány.

Když veletrh, tak cestovní

Kdy a kde: v pátek 15. března a v sobotu 16. března v Hradci Králové, centrum Aldis
Hledáte inspiraci pro výlety a dovolenou? V tom případě byste neměli tenhle pátek či sobotu chybět v Hradci Králové na veletrhu cestovního ruchu, kde se budou představovat například novinky z nabídky cestovních kanceláří, dopravců, wellness hotelů či lázní. Součástí je i speciální sekce pro cykloturisty a program pro děti, navíc možnost koupit si drobné řemeslné výrobky, potraviny či přírodní produkty.
Více info ZDE

Běžte Brnem

Kdy a kde: v sobotu 16. března od 9 hodin u SVČ Lužánky Brno
Výzva pro každého, kdo by si chtěl po zimě prověřit kondici. Běžce čeká zajímavá trať, příjemné prostředí v centru města, dobrou atmosféru slibuje účast běžeckých profesionálů i amatérských nadšenců. Muži a ženy by se měli registrovat předem přes web, děti a dorostenci na místě.
Více info ZDE

Poníci a jarmark

Kdy a kde: v sobotu 16. března od 9 hodin na hradě Okoř
Doufejte, že bude hezké počasí, a vezměte děti na poníky, kteří jsou jednou z atrakcí jarního řemeslného jarmarku na Okoři. Kromě pěti desítek stánků s řemeslnými výrobky vás tu čeká i stará střelnice, kolotoč a samozřejmě dostatek jídla a pití. Vše na louce pod hradem.

Na sníh jedině v pyžamu

Kdy a kde: v sobotu 16. března ve Sportareálu České Petrovice od 12 hodin
Otevřený závod pro všechny na všem, tedy od lyží přes snowboard až po pekáče, aneb desátý ročník v přejíždění a přeskoku rybníka i karneval pod heslem „Všichni v pyžamech“, jehož součástí je i soutěž o nejlepší masku – tak bude vypadat zakončení zimní sezóny v Českých Petrovicích v Orlických horách. Počítat můžete s programem pro děti i dospělé a dostatkem občerstvení.
Více info ZDE

Pralinky, čokoláda nebo belgické pivo?

Kdy a kde: v brněnském nákupním parku Avion po celý víkend 16. a 17. března
Jaro vtrhlo i do obchodů a nákupních center, což dokládají například holandské květinové trhy, které vás čekají v Avion shopping parku. Ale nejen to, na své si tady přijdou i chuťové buňky, protože špičkový sommeliér nabídne ochutnávku belgických piv. Pokud jste spíš na sladké, asi vás zláká čokoládová fontána nebo vyhlášené pralinky.
Více info ZDE

Radka Wallerová

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.