Na víno, do sauny nebo za znakováním batolat

Svatý Valentýn sice připadá na tenhle čtvrtek, ale spousta akcí na počest patrona zamilovaných vypukne i zítra nebo o víkendu. Můžete tak vyrazit třeba na valentýnskou ochutnávku vín nebo na sváteční soutěž o romantický zájezd. Že se bez Valentýna obejdete? Vyberte si z jiných akcí a užijte si víkend v kruhu rodinném či s přáteli!

Ochutnávka vína pro zamilované

Kdy a kde: v pátek 15. února od 18 hodin v Liberci
Dvouhodinová ochutnávka vynikajících bílých, červených i růžových vín z vinného sklepa Rybníky čeká všechny účastníky Valentýnské degustace vín v Galerii Liberec, chybět nebude ani výklad sommeliéra a drobné občerstvení. Nabídka vín ke koupi je samozřejmostí, stejně jako možnost prohlédnout si aktuální výstavu v galerii. Pít se bude hlavně rulandské.
http://www.wineofczechrepublic.cz/c-5179-valentynska-degustace-vin-cz.html

Věděli jste, že soutěžit se dá i v saunování?

Kdy a kde: od 15. do 17. února pod Kunětickou horou
Dneska už se nechodí jen tak do sauny, trendem je zážitkové saunování a speciální saunové ceremoniály, v nichž se dá dokonce soutěžit. Podívat se na takovou akci můžete v novém saunovém světě Cedrus Spa, který je součástí golfového resortu Kunětická hora. Užít si saunování a nabitého doprovodného programu mohou i nesoutěžící návštěvníci.
www.saunafest.cz

Kde vám poradí se svatbou

Kdy a kde: v sobotu 16. února v Hradci Králové od 14 do 18 hodin
Svatební show vypukne první víkendový den v královéhradeckém nákupním centru Futurum. Pořadatelé slibují módní přehlídky, celodenní svatební workshopy, ukázky líčení, účesů, svatební poradenství a mnoho dalšího. Partnery budoucích nevěst může zaujmout barmanská show, děti valentýnská dílnička.
http://www.futurumhradec.cz/

Soutěž s Valentýnem

Kdy a kde: v sobotu 16. února od 14 do 18 hodin v OC Kolín
Vyhlášení vítěze soutěže o nejhezčí pár, který se v průběhu února vyfotografoval před srdcem v kolínském obchodním centru Futurum. Valentýnské odpoledne bude navíc plné sladkých dárků nejen pro zamilované.
www.futurumkolin.cz

Promluvte si s nemluvnětem

Kdy a kde: ve čtvrtek 21. února od 10 do 12 hodin v Pardubicích
Nemusíte tomu věřit, ale jsou lidé, kteří tvrdí, že se svými nemluvňaty se skvěle domluví právě díky znakování – používání speciálních gest, jimiž dokážou dát najevo svá přání a potřeby i nejmenší děti. Chcete-li se zařadit mezi ně, vyrazte na seminář, kde se o metodě znakování dozvíte všechno důležité. Lektorka tvrdí, že tuto formu domluvy lze s úspěchem používat už u ročních dětí.
www.hernaslunicko.cz

Radka Wallerová

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.

  1. Mona | 17. 02. 2013 v 17:46

    to znakování s miminky je suprová metoda, nejdřiv jsem byla k tomu poněkud skeptická, ale když jsme viděli, jak to funguje u miminek od kámošek, tak jsme se taky přihlásili na kurz – doporučuju, ten by měl obsahovat i knížku a materiály, jinak jsem přikoupila sadu na nočník http://www.dudlikarna.cz/znakovani-pro-batolata/sada-hura-na-nocnik-s-baby-signs/