Kosmetické novinky, které mi vyrazily dech!

Dalo by se říct, že jsem na kosmetice závislá a zkoumání nových přípravků a make-upů mi přináší pocit prožitého dobrodružství. Občas se stane, že narazím na něco opravdu skvělého, ale za poslední měsíc byla úroda opravdu nadstandardní!

Připadá mi, že v současné době je kosmetický trh doslova zavalen BB krémy. Většina z nich však vůbec nesplňuje to, co stojí na obalu. Asi po dvacátém zklamání jsem hodlala tento výdobytek civilizace definitivně zavrhnout… a v tom se objevil jeden, který mě ještě přiměl vzít fenomén BB na milost. Jak se jmenuje? Matis Paris BB Cream SPF 15 (50 ml za 1124 Kč)! A teď vysvětlím, čím mě právě tento BB tak nadchl. Je snad prvním beauty balm krémem, který jsem mohla vyzkoušet, pod nějž není vůbec potřeba mazat extra porci hydratace. Úžasně přirozeně kryje, dobře se nanáší, nedělá šmouhy a dodá pokožce úchvatnou zdravou barvu. Vypadá jako plnohodnotný make-up.  Celkem obstojně schová nedokonalosti a vydrží stejný od rána do večera. Nemá lesklý finish, takže není třeba ani pudrovat. Mám pocit, jak bych objevila Ameriku. Od chvíle, kdy mám tu čest jej používat, bombarduji všechny své kamarádky tím, že ho musí taky mít.

Dalším mým současným favoritem je rtěnka Rouge Volupté od Yves Saint Laurent (850 Kč). Nejenže má nádherný zlatý luxusní obal, ale hlavně dokonale naplňuje mou vysněnou představu o perfektní rtěnce. Vždycky jsem musela volit mezi pohodlím a odolnou barvou. Když už byla rtěnka příjemná a hezky moje rty vyživovala, nezůstala na místě ani půl hodiny. A pokud naopak držela dobře, rty byly vysušené a začínaly se rychle loupat. Rouge Volupté je cosi mezi balzámem na rty a sytou dlouhodržící rtěnkou. Je příjemná, voňavá a slaďoučká jako ovocný balzámek a zároveň rtům dodá neuvěřitelně výrazný a stálý pigment. I po několika hodinách je patrná. Prostě zázrak. Hodně mě baví zejména fialový odstín číslo 19 z nové jarní kolekce. Sice vypadá nenositelně, ale ve skutečnosti působí výjimečně a luxusně!

Měla jsem také možnost vyzkoušet na vlastní řasy žhavou novinku mezi řasenkami Clump Defy Volumising Mascara od Max Factor (369 Kč). Reklama slibuje o 200 % více objemu a 0 % slepených řas. Takových už bylo… říkala jsem si. Ale o to víc mě překvapil výsledek. Lehce zahnutý fialový kartáček řasy nejen nádherně pročeše, ale zároveň je protáhne a opticky znásobí jejich počet. Dojem je dechberoucí, zvlášť po nanesení dvou vrstev. I když je líčení výrazné, působí celkem přirozeně. Konečně je tady řasenka z drogerie, která dokáže plnohodnotně konkurovat mé milované Lancôme Hypnose Star. Stojí za pokus!

A na závěr si dáme ještě jednu rtěnku. Tentokrát zbrusu nový přírůstek od MAC – Mineralize Lipstick (500 Kč). Je unikátní v tom, že dodá spoustu hydratace a pigmentů zároveň. Barva je sytá, lesklá a příjemná, vůbec se nerozmazává. Nejraději bych si pořídila všechny její odstíny!

Adéla Vedralová

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.