Tipy na týden: Vyrazte na masopust nebo na lyže

Tipy na týden: Vyrazte na masopust nebo na lyže

Relaxovat se dá různě. Můžete se vydat na masopust, na lyže nebo na seminář o boji se syndromem vyhoření. To všechno v následujících dnech – je na vás, co vás zaujme nejvíce.

S Ulitou na návštěvu u policie
Kdy a kde: v pátek 1. února od 9 do 16 hodin v Praze

Nevíte, co o pololetních prázdninách s dětmi? Zejména s těmi mužského pohlaví? Pošlete je s pražským domem dětí a mládeže Ulita do Muzea Policie ČR. Dozvědí se třeba to, čím musí být vybaveny zásahové jednotky, jak postupují kriminalisté při vyšetřování, sejmou si své otisky a navíc získají zajímavé informace o dopravní a letecké službě, cizinecké a pohraniční policii, pyrotechnicích a tak dále.

Když únor, tak včetně masopustu
Kdy a kde: v sobotu 2. února od 10 hodin v Telči

S masopustními průvody a hostinami se první únorový víkend roztrhl pytel. My doporučujeme třeba ten telčský, kde si krom vlastního masopustu budete moci nádavkem užít také jednoho z nejkrásnějších českých měst. Další podobný masopust se ten samý den koná rovněž v půvabné Třeboni nebo třeba ve východočeském Žamberku pod Orlickými horami.

Něco pro odvážné nezadané
Kdy a kde: v sobotu 2. února od 18 hodin do neděle 3. února do 9 hodin

Proč pátrat po přitažlivém protějšku v inzerátech nebo na nudných seznamkách, když můžete někoho zajímavého potkat rovnou při nějaké akci? Jednou z nich je hra Pevnost Boyard pro nezadané, která se koná v sobotu navečer a kterou lze protáhnout o účast na velké party.

Máte rádi běžky? Tak se vydejte do Orlických hor
Kdy a kde: o víkendu 2. a 3. února, vždy od 10 hodin v Deštném

Umíte běhat na lyžích? A umíte na nich běhat skutečně dobře? Pokud ano, zvažte účast na Orlickém maratónu nebo půlmaratónu v Deštném v Orlických horách, kde se můžete přihlásit ke startu na dvacetikilometrovém nebo čtyřicetikilometrovém okruhu. Nebo přihlaste někoho ze svého okolí a sami se vydejte fandit, to se samozřejmě také počítá.

Ubraňte se syndromu vyhoření
Kdy a kde: v úterý 5. února od 9 hodin v Praze

Ohrožuje vás stres nebo syndrom vyhoření? Jděte na seminář, který je určen všem, kteří pracují s lidmi, ať už třeba jako delegáti cestovních kanceláří a hotelů, učitelé, nebo sociální pracovníci. Díky semináři se za použití praktických příkladů a nácviku dozvíte, co je vyhoření, psychická zátěž s ním spojená a jak se s ní vyrovnávat.

Radka Wallerová

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.