Tipy na týden: Do kopců, do hor či na přednášku?

Tipy na týden: Do kopců, do hor či na přednášku?

Zatímco pošlete mužskou část rodiny na exkurzi do tunelu, můžete se vydat třeba na kurz reiki, kde se naučíte pracovat s energií. Nebo se s přáteli i rodinou seberte a jeďte na lyže.

Když na Helfštýn, tak v noci
Kdy a kde: v pátek 18. ledna od 17 hodin za gymnáziem

Proč si v předvečer víkendu nevyrazit na romantický hrad? Na výběr je lehčí, nebo delší trasa, první má čtyři a půl kilometru, druhá o dva více. Cesta začíná ve Středisku volného času Lipník nad Bečvou, bude značená a již desátý ročník tradičního výšlapu končí v restauraci Pod Hradem, kde k poslechu a tanci zahraje kapela Dallas.

Už jste vyzkoušeli reiki?
Kdy a kde: v sobotu 19. ledna od 9 hodin v Praze

Během kurzu se naučíte pracovat s takzvanou reiki energií, která očišťuje a obnovuje systémovou harmonii. Působí na mnoha úrovních. Lektorka slibuje, že při pokládání rukou začnete vnímat zcela nové pocity, které jste dříve neměli. Každý účastník semináře obdrží skripta a osvědčení.

Něco pro kluky aneb vezměte je do tunelu
Kdy a kde: v sobotu 19. ledna od 9 hodin na nádraží Veleslavín v Praze

Tohle asi zaujme především muže všeho věku. Metro pořádá den otevřených dveří v nově budované části trasy A, k vidění budou krom tunelů i stanice Veleslavín a Petřiny. Tříkilometrová prohlídková trasa začne u stanice Veleslavín (tramvaje 5, 20, 26 – zastávka Nádraží Veleslavín) a skončí na Vypichu.

Lyžování s čokoládou
Kdy a kde: o víkendu 19. a 20. ledna v Rokytnici nad Jizerou

Víkendový program plný zimní zábavy pro děti i dospělé. Návštěvníky na akci zaštítěné čokoládou Milka čeká mnoho netradičních atrakcí, dárků a občerstvení, kterými si můžete zpestřit běžný lyžařský víkend. Děti si tu mohou mimo jiné vyzkoušet jízdu na dětském motorovém skútru, miniboard park či školu správného chování na sjezdovce. K půjčení tu budou speciální lyžařské brýle, které změří lyžařovu aktuální rychlost, délku ujeté trati či převýšení a okamžitě je zobrazí na vnitřním skle brýlí.

Víte, jak najít ideálního partnera
Kdy a kde: ve středu 23. ledna v Městské knihovně Pelhřimov od 17 hodin

Najít partnera je někdy těžké, natož najít někoho ideálního. O tom, jak prožívat harmonické vztahy, a to nejen mezi muži a ženami, ale i s dětmi, přáteli či spolupracovníky, bude podvečerní přednáška v podání terapeutů Moniky a Pavla Vondráškových.

Radka Wallerová

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.