Tipy na týden: Děti si procvičí IQ, dospělí celé tělo

Tipy na týden: Děti si procvičí IQ, dospělí celé tělo

Chystáte se na masopust, nebo raději na vlastní svatbu? V obou případech si z akcí v následujícím týdnu vyberete. Na své si přijdou děti i dospělí, kteří mohou třeba běhat na lyžích nebo se nechat zkrášlit.

Vezměte děti na optické klamy
Kdy a kde: od pátku 11. ledna v obchodním centru Olympia Teplice

Do nákupních center se nemusí jezdit jen na nákupy: někde mají kino, někde dokonce i výstavy, na jakých se ani děti nenudí. Jednou z nich je ta, která právě začíná v Teplicích. Najdete zde putovní výstavu libereckého IQ parku. Děti i dospělí si budou moci vyzkoušet optické klamy, kvízy, hádanky, divotvorné zajímavosti a další pozoruhodnosti.

Budete se vdávat? Tak jděte na veletrh
Kdy a kde: v pátek 11. a v sobotu 12. ledna od v pražském Clarion Congress hotelu

Svatební šaty a doplňky, květiny a dekorace, místa pro svatební hostinu i svatební obřady, snubní prsteny, šperky, svatební hudba a vozy, vizážistky, kadeřnice, svatební dorty, cukroví a další lahůdky, masové dorty, vína, káva a další nápoje – prostě vše pro přípravu svatby. Budoucí nevěsty se mohou nechat nalíčit, učesat. Dají se čekat veletržní slevy, akce a ochutnávky.

Pobavte se na tradičním masopustu
Kdy a kde: v sobotu 12. ledna od 10 do 16 hodin na Veselém Kopci

Bylo vám vánoční hodování málo? Pak můžete pokračovat na masopustních hostinách. Jedna z prvních se v podobě staročeské zabijačky a samozřejmě spolu s průvodem masek koná už tenhle víkend ve skanzenu na Veselém Kopci u Hlinska. Mimochodem, vesnické masopustní obchůzky a masky z Hlinecka najdete na seznamu UNESCO.

Když závod, tak na lyžích
Kdy a kde: v neděli 13. ledna v Novém městě na Moravě od 13:15

Cena za účast v běhu, na který se vyráží ve dvě odpoledne, není vysoká. Každý účastník dostane po skončení závodu a odevzdání startovního čísla párek v rohlíku, vítězové diplom a nějaký malý dárek, hlavní je však protáhnout se. Vybíhá se od Vysočina Arény.

Den otevřených dveří ke kráse
Kdy a kde: v pondělí 14. ledna od 10 do 18 hodin v Olomouci

Nechte si změřit množství tělesného tuku, svalovou hmotu, metabolický věk nebo to, zda máte v těle dost tekutin. A to vše zdarma v rámci dne otevřených dveří olomouckého studia Well na Krapkově ulici. Můžete se rovněž nechat nalíčit a využít dalších poradenských služeb.

Radka Wallerová

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.