Soutěžte o konzultaci se specialistou Světa zdraví za 400 Kč!

Soutěžte o konzultaci se specialistou Světa zdraví za 400 Kč!

Napište nám správnou odpověď na soutěžní otázku a vyhrajte jeden ze sedmi poukazů na individuální konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví v hodnotě 400 Kč!

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Jak se jmenuje systém, který Vám umožní hubnout metabolicky správně?

a) Nutriční typologie

b) Výživová terapie

c) Metabolický profil

Odpověď najedete na www.svet-zdravi.cz

Napište nám dolů do políčka svoji odpověď. Nezapomeňte vyplnit kontaktní údaje (ty se na stránkách neobjeví!) abychom vám mohli zaslat výhru. Každou desátou správnou odpověď odměníme jedním ze sedmi poukazů na individuální konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví v hodnotě 400 Kč!

Uzávěrka soutěže: 15. ledna 2013

 

 

Svět zdraví je síť poraden v oblasti zdraví a úpravy váhy založená na unikátním systému, díky kterému získá klient na základě osobní diagnostiky, vstupního dotazníku a v ideálním případě i biochemického vyšetření krve zcela individuální doporučení a jídelníček „ušitý na míru“. Poukaz můžete uplatnit v kterékoliv z 40 poboček po celé ČR. Schůzka trvá 45 – 60 minut. Společně s výživovým specialistou si během ní ujasníte svá očekávání, získáte výsledky diagnostiky na přístroji certifikovaném pro zdravotnictví a dostanete spoustu cenných rad a osobních tipů. Na závěr vám výživový specialista navrhne další postup, jak docílit optimální váhy.

Výherci soutěže o poukaz EXPRESKA:

Katka Boriková, Monika Kneblová, Miluše Sirůčková, Hana Jedličková, Ladislava Binderová, Dominika Ochodnická, Nataša Chvátalová

Jana Vecánová

Soutěž je již uzavřena.Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!