Známe recept na snídani amerických hereček

Známe recept na snídani amerických hereček

Žádné nedostupné ingredience ani zdlouhavé vaření. Na přípravu snídaně, po které, stejně jako celebrity nepřiberete ani deko a přitom tělu dodáte potřebné živiny, budete potřebovat půl minuty.

Shodit kila nebo si udržet štíhlou postavu nebývá v létě velký problém. Více se hýbeme a v horkém počasí méně jíme. Jenže se zkracujícími se dny a snižujícími se teplotami začne tělo lenivět adožadovat se více jídla. Začíná boj o každé deko, který nevyhrajete bez pravidelného pohybu astřídmého jídelníčku. Co pomůže? Chce to silnou vůli a také recepty na zdravá, chutná a lehká jídla. Takových zná hollywoodský trenér Harley Pasternak spoustu. Vymýšlí je pro své klientky – Halle Barry, Jessicu Simpsonovou nebo Natalii Portmanovou. Který patří k jejich nejoblíbenějším? Smoothie z jablka, banánu a mandlí. Harley Pasternak ho doporučuje jako snídani nebo odpolední svačinu.

Co potřebujete?

  • 5 mandlí
  • 1 červené jablko
  • 1 banán
  • bílý jogurt
  • 1/2 hrníčku nízkotučného mléka
  • špetku skořice na dochucení

 

Jak dál?

Ingredience jednoduše vhoďte do mixéru. Pokud nepatří váš mixér k těm nejsilnějším, jablko a mandle nejprve pokrájejte na malé kousky. Důkladně rozmixujte a dochuťte skořicí. Smoothie nepřislazujte a vypijte ho nejlépe ihned.

Tereza Kohnová

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.