Po třech dětech do kondice?! Sedm kilo dole

Po třech dětech do kondice?! Sedm kilo dole

Když jsem šla naposled ke své nutriční terapeutce, byla jsem nesvá, co mi zas přístroje naměří. S novým jídelníčkem založeným především na tom, že pořád piju, po čtvrté odpoledne nepožiju žádné sacharidy, jím pravidelně a ke všemu chroupu zeleninu, už jsem se docela sžila. Jenže jsem absolutně nestíhala cvičit.

Co by teprve bylo, kdybych stíhala! Protože i bez cvičení jsem měla další dvě kila tuku(!) dole. „Jako by z vás ubylo osm kostek másla!“ řekla mi moje poradkyně Eliška ze Světa zdraví na Karláku. „Jenom?“ podivila jsem se. A pak jsem si to představila a uznala, že osm kostek másla je vlastně dost. Ale co je ještě lepší: od léta, kdy jsem začala chodit od poradny, jsem průběžně shodila už sedm kilo. Docela to cítím a řekla bych, že je to i vidět. Ale co víc, snížil se mi i neviditelný viscerální tuk, což je ze zdravotního hlediska nejdůležitější.

Viscerální tuk, který v břišní dutině obklopuje vnitřní orgány, je totiž považován za nejškodlivější formu tělesného tuku – omotává si tenké střevo, prorůstá do jater, slinivky, srdce i svalů, které pak ztrácejí pružnost a sílu. Jeho nadbytečné množství zvyšuje riziko vzniku srdečních onemocnění, vysokého krevního tlaku, cukrovky 2. typu i infarktu. I když ho mám méně, nic to nemění na tom, že břicho mám pořád celkem vytahané, byť se mi obvod pasu o několik centimetrů nečekaně snížil, stejně jako obvod boků. Bez cvičení to ale dál nepůjde. A já teda chci, aby to šlo dál. Možná je to až marnivé, ale už jen pět kilo a mám svou dívčí předporodní váhu!

Asi je ale na čase prozradit, co mému návratu do formy pomáhá. Před pěti měsíci mi kamarádka odhalila existenci Chlorelly. A od té doby ji do sebe sypu. Jde o sladkovodní mikroskopickou jednobuněčnou řasu, která obsahuje nejvyšší zastoupení chlorofylu ze všech známých rostlin. A samozřejmě také vitamíny, minerály, bílkoviny a další vzácné látky, takže je označována za nejzdravější stravu v historii.

Mimo jiné přispívá k celkovému pročištění a detoxikaci organismu, podporuje trávení, imunitu, přispívá k ochraně srdce a cév a snížení hladiny cholesterolu, příznivě ovlivňuje pH organismu, pozitivně působí na spánek, myšlení a paměť, pomáhá se vypořádat s chronickou únavou, mírní dopady stresu a tak vůbec. Prostě ideální doplněk stravy pro matky (nemá vliv na kojení) i pro současného člověka vůbec. Když jsem se o užívání Chlorelly zmínila v poradně, dostala jsem palec nahoru. A posléze mi doporučili ještě jeden gelový doplněk stravy – InGel Lady s bioflavonoidy, bylinnými extrakty, vitamíny, probio- a prebiotiky, který měl mému organismu pomoci k obnovení běžné slizniční flóry, k harmonizaci činnosti štítné žlázy, k posílení nervového systému a jako bonus ke zlepšení kvality pokožky vlasů a nehtů. Brzy budu nejen hubená, ale také neuvěřitelně zdravá, krásná a vysmátá.

Vlaďka Šumberová

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.