Jaké trendy v líčení vás neminou na podzim?

Jaké trendy v líčení vás neminou na podzim?

Je jasné, že podzimní trendy v líčení se budou opět mnohanásobně lišit od těch letních. Zatímco uplynulou sezónu ovládaly jásavé a čisté odstíny oranžové, akvamarínové, žluté a růžové, podzim a zimu roku 2012 pohltí barvy zlata, vína a půdy.

Nejnovější kolekce renomovaných kosmetických firem sázejí na ženskost a smyslnost. Například Dior uvedl kolekci s názvem Golden Jungle, ve které převládá hlavně zlatá a khaki (oční stíny, laky na nehty). U firmy MAC se zase zrodila řada Style Seeker plná typicky podzimních odstínů spadaného listí: od okrové, temně oranžové a zlaté přes vínovou až po tmavě hnědou. Na škálu fialových pigmentů vsadili u Lancôme. K jejich trendu sezóny Midnight Roses neodmyslitelně patří temně rudé až bordó rty ruku v ruce s rozjasněnou pletí a precizním obočím.

Už několik sezón v řadě se vše točí kolem výrazných rtů a nejinak je tomu i na podzim. I když se mění barevné spektrum, stále platí, že by měly být dokonale nalíčené, obtažené příslušnou konturovací tužkou a doladěné manikúrou – jako za starých časů. Podle nás je novinkou sezóny trvanlivá rtěnka Aqua Rouge od Make Up For Ever, která má jedinečnou krémovou texturu a vydrží skutečně po celý den, aniž by vysušovala nebo stahovala. Oblíbila si ji i Madonna a na svém aktuálním MDNA Tour bez ní neudělala ani krok.

Dior Golden Jungle

Retro look á la 50. léta a záplava luxusní zlaté. Kolekce obsahuje kromě paletek k líčení očí a laků na nehty také nádherné rtěnky a pudry.

MAC Style Seeker

V podzimní kolekci legendárního MACu si vybere každý. Nás nejvíce uchvátil lesk na rty v sytě vínovém odstínu Ready to Roam (cca 500 Kč) a také přenádherné světle zlaté duo stíny Cuturalized (cca 750 Kč).

Lancôme Midnight Roses

Z novinkové paletky Lancôme jsme uneseny. Pokud se bojíte jít do tmavších odstínů s obavou, že by vás udělaly starší, můžete být v klidu. Vyzkoušeli jsme, že právě tmavě rudá a švestková rozzáří každý tón pleti. Takže jděte do nich!

Make Up For Ever Aqua Rouge

Kromě trvanlivé dvoufázové rtěnky Aqua Rouge (rtěnka má na jednom konci barvu a na druhém čirý lesk) nabízí Make Up For Ever také nádherné laky na nehty a krémové, skvěle pigmentované a odolné oční stíny.

Adéla Vedralová

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.