Zpevnění a celulitida: Které novinky vám vymodelují postavu?

Zpevnění a celulitida: Které novinky vám vymodelují postavu?

Po kruté zimě má nejedna z nás na těle místa, která by potřebovala nějakou tu úpravu. Bývají to boky, stehna, hýždě a bříško. Jelikož se nezadržitelně blíží okamžik, kdy se kvůli vzrůstajícím venkovním teplotám neubráníme odhalení, je ten pravý čas dát se do kupy!

Byla by moc velká škoda nechat ve skříni krásné sukně a šortky jen kvůli celulitidě, která může s celkovým vzhledem dost zamávat. S ní i s celkově ochablou pokožkou se ale dá účinně bojovat. Chce to, jak jistě sami dobře víte, pravidelný pohyb a málo tučného a přeslazeného jídla. Jenže mnoho žen, i přes veškerou snahu v tělocvičně a vybraný jídelníček, se v problematických partiích potýká s vadou na kráse – většinou je to právě povislá pokožka a celulitida.

Naštěstí se dá bojovat i s nimi. Stačí si vybrat vhodný kosmetický přípravek, který je zacílen přímo na váš problém. Letos na jaře se objevilo několik velmi zajímavých produktů, které řeší například nadbytečné zadržování vody v těle, povislou kůži na pažích a prsou a samozřejmě i nechvalně proslulou celulitidu.

Chcete-li ale skvělý výsledek, nestačí se těmito zázračnými mastmi potírat čas od času. Zdárné zpevňování a odvodňování je zcela závislé na tvrdé disciplíně. Efekt produktů bude stoprocentní, jen když jimi budete své tělo rozmazlovat několikrát denně, třeba i třikrát až čtyřikrát. Také je nutné dodržet správný způsob roztírání. Přípravek aplikujte krouživými masážními pohyby a vždy jej třete směrem vzhůru. U většiny krémů a gelů bývá na obalu instruktážní obrázek, podle kterého celý proces rychle pochopíte a za chvíli si ho automaticky osvojíte.

Kondice doporučuje tyto novinky:

 

Aqua Destock, Vichy, 699 Kč

Chladivý gel vás zbaví nepříjemného zadržování vody v problematických partiích. Díky účinným látkám vaše tělo vyloučí přebytečnou tekutinu a tím pomůžete zmírnit projevy celulitidy. Mezi hlavní aktivní látky patří kofein, který účinně aktivuje spalování tuků, odvodňuje a vyhlazuje celulitidu, a dále aquacidineTM, jenž účinně působí proti celulitidě a pocitům oteklosti. Už po prvním nanesení přípravku ucítíte úlevu, zejména na těžkých a unavených nohou.

 

Dior Svelte Integral Perfection Care, Dior, cca 1 300 Kč

Pátráte-li po výrobku, který vaše tělo zpevní od krku po paty, je to právě tato novinka od Diora. Už po první aplikaci je kůže na pohled hladší a na omak pevnější, přičemž velkou změnu ucítíte za tři týdny používání. Krém krásně voní a jeho roztírání je opravdu potěšením. Zvlášť když tak dobře funguje!

 

Intenzivní tělové mléko proti celulitidě Solutions, Avon, 329 Kč

Jemné a lehoučké tělové mléko proti celulitidě vám při pravidelném pohybu pomůže v problémových partiích, jako jsou hýždě a stehna, spalovat tukovou tkáň až třikrát rychleji. Může za to výtažek z exotické karamboly. Pokožka postižená celulitidou je po pár týdnech viditelně pevnější a hladší!

 

Zpevňující tělový olej s Q10 plus, Nivea, 160 Kč

Součástí tohoto produktu je pokožce vlastní koenzym Q10, který podporuje proces obnovy buněk a pokožku vyhlazuje a zpevňuje již během dvou týdnů. Pečující avokádový olej ji na oplátku intenzivně vyživuje a hydratuje a obnovuje její jemnost. Pravidelnými masážemi rovněž pomáháte předcházet striím.

 

Zpevňující gel na paže Perfect Body, Oriflame, 279 Kč

Nový zpevňující gel na paže Perfect Body obsahuje unikátní komplex, který pomáhá zpevnit pokožku a odbourat tukové zásoby tím, že brání tvorbě nových adipocytů (tukových buněk) a stimuluje lipolýzu neboli odbourávání tuků. Je skvělý na povislou kůži, kvůli které se některé ženy zdráhají nosit krátké rukávy. Výsledkem jsou viditelně štíhlejší paže!

 

Zeštíhlující krém, Melvita, 749 Kč

Velmi účinný krém v bio kvalitě obsahuje kromě povinného kofeinu i výtažky z mořských řas a mořského fenyklu. Stačí ho vetřít malé množství a výsledky se dostaví již po prvních pár dnech používání − kůže je pevná, hladká a sametově jemná. Krém navíc krásně voní a snese ho i ta nejcitlivější pokožka. Pomerančový vzhled hýždí a stehen bude ten tam!

Adéla Vedralová

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.