SOUTĚŽ: Vyhrajte trvalou epilaci v hodnotě 1500 Kč!

SOUTĚŽ: Vyhrajte trvalou epilaci v hodnotě 1500 Kč!

Napište nám svou vtipnou historku, kterou jste zažili při domácí depilaci a vyhrajte jeden ze tří poukazů do salonu Quick Master COSMETIC na dvě ošetření pulsním světlem IPL v hodnotě 1500 Kč! Zbavte se svých chloupků napořád!

Napište nám dolů do políčka Diskuze svoji odpověď. Tři nejvtipnější odpovědi odměníme jedním z poukazů na epilaci pomocí pulsního světla IPL (každý výherce tak získá 2 ošetření zdarma). Nezapomeňte vyplnit správnou e-mailovou adresu (ta se na stránkách neobjeví!) abychom vás případně mohli kontaktovat a informovat o výhře.

Uzávěrka soutěže: 1. května 2012

 

IPL depilace přístrojem ANTHÉLIA, 2 ošetření v hodnotě 1500 Kč

Fotoepilace intezivním pulsním světlem (IPL epilace) patří v současné době mezi nejmodernější metody trvalého odstranění nežádoucích chloupků. Provádí se přístrojem Anthélia, který patří mezi světovou špičku v oblasti IPL. Ošetření přístrojem Anthélia je vhodné pro ženy i muže, lze provádět odstranění tmavých, ale i světlých a šedivých chloupků (světový pantent), trvalou epilaci je možné provádět na celém těle.

Výherci minulé soutěže o ústní vodu Listerine:

Marek Křivan, Eliška Veselá, Ludmila Janečková, Pavla Zábranská, Jan Jonáš, Květoš Kmínek

Jana Vecánová

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.

 1. Jitka | 17. 04. 2012 v 18:30

  OPILCA – každý má představu že jde o depilační krém, ale pozor z mé zkušenosti bych řekla, že slovo opilca je od slova opilovat!
  Byla jsem holka z vesnice, která se vdala do města, přišel čas krásný a to mateřská dovolená.
  Občas jsme se s maminami scházeli na kafe a probírali možné i nemožné.Taky přišla řeč na depilaci a v té době depilační krém OPILCA byl jeden z těch lepších na trhu.Já neznalá jsem ho šla zakoupit s tím, že mé dva chloupky na bradě to odstraní, takže jsem dle návodu mazala a mazala, ale za nějaký čas jsem zjistila, že tento zázračný krém má opačný účinek a chloupky na bradě začaly houstnout a růst. Bylo to něco strašného , ale byla to moje chyba, protože se to na taková místa jako je obličej nemělo používat. Chybami se člověk učí.

 2. Petra | 16. 04. 2012 v 21:12

  Hezký večer všem v redakci, mě jedna taková zkušenost málem stála epilátor :).Chloupky jsem si začala vytrhávat a holit asi ve 14letech. Ve 20 pro mě byl objev epilátoru naprostou bombou. Jen to trošku bolelo, ale pro krásu se musí trpět. O 4 roky později jsem byla schopná se epilovat už téměř kdekoliv a bolest byla minimální. Je to asi 2 roky zpátky, co jsem si takhle po koupeli epilovala nohy, třísla a měla své dny. Do dnešního dne nevím, jak se to stalo, ale šňůrka od tamponu se mi namotala do epilátoru a ten pochopitelně přestal okamžitě fungovat. Myslela jsem, že asi omdlím, protože šňůrka nešla vytáhnout. Co budu teď dělat, až budu mít nožky obrostlé jak gorila? To nemůžu dopustit! Trpělivě jsem tedy vyčkala, až se vrátí můj přítel domů a s nejsmutnějším obličejem mu ukázala, co se stalo. Zdůraznila jsem, že epilátor nutně potřebuju opravit. Jako by to byla otázka mezi životem a smrtí. Přítel jen kroutil hlavou. Jak se ti to stalo? A já se sklopenou hlavou odpověděla, ani nevím. Byl ale strašně šikovný, mého pomocníka opravil a naštěstí mu nedošlo od čeho ta šňůrka sktečně je :). Epilátor i po tomto náročném zákroku nakonec funguje, i když ne už tak dobře, jako původně. Petra 😉

 3. anička | 16. 04. 2012 v 19:44

  Už je to pár let a já chtěla být krásná a hladká a chtěla jsem se moc líbit.A na sluníčku byly vidět chloupky na horním rtu. A protože jsem citlivka, zvolila jsem krém opilka, namazala, počkala, setřela.Ráno jsem se vzbudila s očima jak tenisáky, rty jsem měla oteklé jak havajský domovník a také jsem trochu sípala.Na akci jsem nešla, týden obkladů a léků na alergii mi stačil.Od té doby si krém dávám pouze na nohy.

 4. bohunka | 16. 04. 2012 v 13:19

  Nevím, jestli bude můj příběh vtipný, každopádně se mi fakt stal. Když se na trhu před lety poprvé objevily voskové depilační pásky na nohy, jedno balení jsem si koupila, protože mě lákala představa, že budu mít nohy několik týdnů hladké, jak slibovala reklama. přečetla jsem si návod a pečlivě přilepila pásek na nohu. Pak nastal moment, kdy jsem měla pásku strhnout… Zjistila jsem, že to tak ukrutně bolí a vůbec nejde odlepit, že jsem dostala skoro hysterický záchvat. Nedokázala jsem pásku nijak sundat, zkoušela jsem ji odmáčet ve sprše, ale nepomáhalo to. V panice jsem si představila, že budu muset k doktorovi, aby mi ji odstranil nějak chirurgicky… Nakonec se mi podařilo pásku nějak z nohy dostat a od té doby sázím jen na poctivé žiletky.