Květnová Kondice s krémem na obálce právě v prodeji!

Květnová Kondice s krémem na obálce právě v prodeji!

Alergolog Martin Fuchs, náš přední expert na potravinové alergie, radí, jak mají postupovat rodiče, když se domnívají, že jejich dítě potravinovkou trpí. Pokud vás straší alergie na bílkovinu kravského mléka, dozvíte se, proč jeho sójová náhražka nemusí být vždy dobrým řešením.

Děti a jídlo rozebíráme ještě v textu o hyperaktivitě. Naše redaktorka Anna vypátrala, co byste dítěti neměli dávat na talíř, pokud nechcete, aby řádilo jako malý ďábel či ďáblice.

Zaměřili jsme se také na kouření. Naše editorka Lucie vám o tom píše pravidelný blog tady na webu, v časopise ale přidává další dobré tipy.

A jestliže z nějakého důvodu skončit s cigaretami nemůžete, přečtěte si článek Co udělat pro zdraví kuřáka. Tam se dozvíte, co byste pro sebe měli dělat navíc: potřebujete totiž vitamíny i speciální vyšetření.

Velkým tématem je také návrat do života a plné kondice po léčbě rakoviny. Společně s lékaři jsme dali dohromady, jakou kosmetiku používat na pleť citlivou po chemoterapii či ozařování nebo co číst, abyste načerpali relevantní informace a zároveň optimismus.

 

Krém za 399 korun!

Tentokrát jsme opro vás připravili skutečně výjimečný dárek! K časopisu dostanete zpevňující krém na paže Body Art od Fleur de Santé v hodnotě 399 korun. Je to nejdražší dárek, který kdy byl přibalen k časopisu. Když jej budete pravidelně používat, můžete se těšit na štíhlejší paže a vypnutější kůži.

Květnové číslo je v prodeji od 23. dubna!

 

V tomto čísle si ještě přečtete:

  • Jóga by vás neměla bolet. A pokud bolí, vyměňte instruktora.
  • Sourozenec trpí stejnými chorobami jako vy a zřejmě s vámi stráví podstatnou část života. Proč je dobré o tento vztah pečovat?
  • Játra a ledvinky jsou zdravé a trendy a my vám ukážeme, jak je zpracovat, aby vám doma voněly.
  • Zjistili jsme, jak postupovat, když si vlasy barvíte doma – tak abyste si je nezničila.
  • Ochutnali jsem rýžové chlebíčky a vybrali mezi nimi svého favorita.
  • Muž je lepším manželem a otcem, když má pravidelný sex.

Lucie Frydecká

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.

  1. Libuše Novotná | 12. 05. 2012 v 14:28

    Váš časopis si prozatím každý měsíc kupuji, ještě jsem si ho nepředplatila. Ale toto číslo bylo pro mně opravdu velmi příjemným překvapením. Dárek, který byl přibalen je skutečně úžasný a já se rozhodla Vám napsat, jak mi pomáhá. Jsem již důchodce, je mi 61 let, ale Váš časopis se mi líbí a to moc. Říkala jsem si, že krém můžu dát buď dceři nebo některé ze svých vnuček. Mám čtyři a k tomu dva vnuky. Jenže pak jsem se stala “lakovou a zvědavou” babičkou a uživatelkou uvedeného krému. Musím totiž každý den pořádně cvičit, měla jsem totiž zlomené levé rameno. Byl to velmi bolestivý úraz ruce a svaly zůstaly ochablé. No a tak jsem k nutnému cvičení přidala každodenní masáž kartáčkem a studenou vodou a pak si vždycky ráno a večer vmasíruji Váš krém. A věřte nebo né, Vím, že v mých létech už nebudu mít vytrénované tělo, ale kůže a svaly na pažích se opravdu zpevňují, nejsou povadlé a vrásčité a já Vám moc děkuji. Je škoda, že nyní musí starší člověk počítat každou korunu, ale na tenhle krém si určitě našetřím (až mi tenhle dojde) a na předplatné taky doje. Ještě navíc s přibývajícím sluníčkem se nemusím za své paže stydět a klidně mít krátký rukáv. Tak Vám ještě jednou děkuji za užitečný a krásný dárek. Udělal mi opravdu radost. Přeji všem pěkný den.