Tipy na týden: Otevření Dinoparku a nádech Francie

Tipy na týden: Otevření Dinoparku a nádech Francie

Dětem se jistě rozzáří oči, když je vezmete prohlédnout si obrovské dinosaury, kteří navíc hýbou krkem a vydávají zvuky. Po zimní pauze se totiž v Praze opět otevírá Dinopark. Šikovné ruce si na oplátku zase užijí Velikonoční tvoření v Dalešicích. Svátky jara na vás dýchnou také ve studiu Fiesta Dance, kde se budete moci celé odpoledne věnovat tanci latiny. Do Českých Budějovic za Dny francouzské kuchyně by měli na druhou stranu vyrazit všichni milovníci Francie.

Za dinosaury a na pizzu
Kdy a kde: 24. března, Praha

Po zimním spánku se na střechu obchodního centra Galerie Harfa vrací dinosauři. Především dětmi oblíbený Dinopark se znovu otevře v sobotu a s celou rodinou ho můžete navštívit od 9 do 20 hodin. Kromě toho se ten den od 11 do 18.00 v pizzerii Detaillo ve třetím podlaží Galerie koná mistrovství republiky v pojídání pizzy.

Zatančete si latinu
Kdy a kde: 25. března, Ostrava

V tanečním studiu Fiesta Dance  slaví Velikonoce s předstihem. Přidejte se k nim a zúčastněte se Velikonoc v latino stylu. Můžete se těšit na program pro páry, ale nešťastní neodejdete ani za předpokladu, že dorazíte sami – o zábavu postaráno totiž budou mít také jednotlivci. Celou akci zakončí Tančírna.

Velikonoční tvoření
Kdy a kde: 25. března, Dalešice

Jaro je tady a Velikonoce klepou na dveře. V pivovaru Dalešice proto připravili tradiční Velikonoční tvoření. Čeká tu na vás výroba velikonočních dekorací, malování kraslic, zdobení perníků a pletení pomlázek.

Dny Francie
Kdy a kde: do 6. dubna, České Budějovice

Patříte mezi milovníky Francie? Pak si udělejte výlet do Českých Budějovic, kde probíhají Dny francouzské kultury. V rámci akce se můžete těšit na hudební vystoupení nebo filmy. Zlatým hřebem festivalu je návštěva bretonského šéfkuchaře, který ve vybraných restauracích připraví francouzské lahůdky.

Eva Fryšarová

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.