Osvojte si zimní trendy v líčení krok za krokem

Osvojte si zimní trendy v líčení krok za krokem

Letošní zimě kralují studené odstíny šedé a modré na očích v kombinaci s ledově růžovými líčky a rty – kontrast lesku a matu. I když si můžete myslet, že právě vám nový trend nebude úplně sedět, nezavrhujte něco, co jste ještě nezkusila. Šedá a modrá mají přece širokou paletu odstínů, takže si ten svůj určitě vyberete. Bylo by škoda zůstat jen u zavedených hnědých stínů s čirým leskem na rty!

Pokud se sama na výběr správného odstínu necítíte, nechte si poradit od zkušeného vizážisty. Jejich služby nabízí bezplatně většina větších parfumerií. Nejen že vám dobře poradí, ale také vám ukážou, jak při líčení postupovat a které barvy spolu kombinovat.

Jaké základní produkty budete ke své nové image potřebovat? Kromě kvalitního make-upu a řasenky si obstarejte tři odstíny očních stínů (šedý, královská modř a světlý rozjasňující), černou tužku na oči, růžovou tvářenku bez třpytu a matnou starorůžovou rtěnku.

Postup:
Oči

Na pohyblivé víčko naneste po celé ploše šedý stín, oko jím orámujte za pomoci drobnějšího štětce i zespodu. Do oblouku nad něj podélně vyťukejte štětečkem modrý či stříbrný odstín. Nakonec vystínujte celý nadočnicový oblouk světlým stínem od vnitřního koutku oka po vnější. Nakonec těsně nad horní řasy veďte po celé délce silnější linku černou kajalovou tužkou. Pokud chcete, můžete pořadí modrého a šedého odstínu přehodit pro nevšední obměnu.

Tváře

Zkoseným štětcem lehce naneste tvářenku na lícní kosti od spánků k úrovni špičky nosu tak, aby barevná stopa připomínala písmeno C. Aplikujte klidně několik vrstev a následně líčka ještě přepudrujte. Ideální je růžový odstín s matným efektem.

Rty

Toto líčení nevyžaduje přesné kontury rtů, takže se obejdete bez tužky a štětečku. Rty musí vypadat malinko nedbale! Matnou rtěnku nanášejte přímo na ústa krátkými tahy. Po první aplikaci barvu obtiskněte do ubrousku a pokračujte další vrstvou. Stejně tak můžete použít sytě růžový lesk na rty ve slabší vrstvě.

Lesk na rty Gloss d´Armani, Georgio Armani, 800 Kč

 

Řasenka Hypnôse Drama, Lancome, 870 Kč

 

Paletka očních stínů Ombre Absolue Palette, Lancome, 1 390 Kč

 

Paletka očních stínů WANTED EYES Palette, Helena Rubinstein, 1370 Kč

 

Paletka očních stínů Lune Mordore, Givenchy, 1200 Kč

Adéla Vedralová

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.