Nevolnost z antikoncepce

Nevolnost z antikoncepce

Užívám třetí platíčko antikoncepce Jangee a je mi 3 týdny špatně od žaludku. Může to způsobovat tato nová antikoncepce?

MUDr. Alexandr Barták

Gynekolog a porodník. Věnuje se léčbě neplodnosti a porodnictví. Provozuje soukromou gynekologickou ordinaci v Praze - Vysočanech, publikuje v odborných i lifestylových časopisech.

Nevolnosti patří mezi nežádoucí účinky antikoncepčních tablet, to ano, ale objevují se spíš na začátku užívání. Nedovedu si vysvětlit, proč byste brala tablety 3 měsíce a špatně vám bylo až poslední 3 týdny. Pravděpodobnější vysvětlení je, že je to jen náhodná shoda okolností a nevolnosti máte kvůli něčemu jinému.

MUDr. Alexandr Barták

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.

  1. Denisa | 04. 04. 2012 v 21:55

    Užila jsem 2 tabletky HA Natalya a bylo mi po obou špatně.Bude to trvat dlouho ? je mi to nepříjemné z důvodů,že nemohu chodit do školy a hodně zameškávám.