Jóga: Úvodní lekce

Jóga: Úvodní lekce

Když jsme natáčeli první díly jógy, nemohli jsme se v redakci shodnout, jestli je cvičení moc rychlé, nebo naopak pomalé. Proto si první lekci vyzkoušela Mirka Vopavová, aby měla jistotu, že bude vyhovovat opravdu všem. Ode dneška můžete každou středu večer sledovat přenos jógy a zacvičit si v pohodlí domova s profesionální trenérkou Zuzkou Klingrovou!

Zuzana Klingrová

Kondiční trenérka. Vyučuje jógu ve studiu Fitlight, kterého je zároveň majitelkou. Dále je programovou ředitelkou Resortu Svatá Kateřina, kde rovněž vede lekce jógy.

Zuzka vede lekce jógy ve studiu Fitlight a je programovou ředitelkou Resortu Svatá Kateřina. Vystudovala Fakultu tělesné výchovy a sportu a jógu studuje na Hindu University v americkém Orlandu a v Londýně. Kromě toho se věnuje potápění, aerobiku, plavání, sportovní masáži a správné výživě.

Budete potřebovat jen pohodlné oblečení, karimatku a provaz. Ne, vážně nechceme, abyste se šli oběsit, provaz nebo ručník později využijete při cvičení.

Při hathajóze dochází ke sladění pohybu těla a dechu. Cvičit budete klasické jógové asány, při nichž se dává důraz na správné dýchání, koncentraci a relaxaci.

Jóga je skvělá nejen pro procvičení zmožených svalů a narovnání páteře, ale také prospívá vnitřním orgánům a endokrinním žlázám. Bude vám stačit chvilka, abyste si uvědomili sama sebe a cítili se v pohodě a kondici!

Zuzka Klingrová

Kompletní video

KOMPLETNÍ ZÁZNAM JE DOSTUPNÝ
POUZE PŘEDPLATITELŮM JÓGY

U nás za 1 lekci zaplatíte 9 Kč! Za jednu standardní lekci ve fitku až 230 Kč.

Předplatit

Již máte předplatné? .


Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.

  1. Miša Přikrylová | 17. 10. 2012 v 19:08

    Super cvičení 🙂 Cítím se jako znovu narozená. Sice mám coby začátečník po hodině fyzicky OPRAVDU dost, ale pocit mám skvělý. Určitě budu pokračovat.

  2. Karla | 01. 11. 2011 v 16:32

    Necukejte tolik s kamerou. . . není třeba běhat s ní po místnosti, zbytečně se klepe obraz. Díky :o)