Dostaňte se do kondice. Pomocí přístrojů

Dostaňte se do kondice. Pomocí přístrojů

Vaše motivace je jasná. Rozhodli jste se zvýšit svoji kondici, zpevnit svaly nebo získat větší vytrvalost. Už dávno neplatí, že všechny stroje v posilovnách jsou neosobní a nepříjemné. Je tomu právě naopak. 

InBody a Tanita zobrazí množství tuků

Začněte třeba s přístrojem, který dokáže změřit složení vašeho těla, jmenuje se nejčastěji InBody nebo Tanita. Najdete ho ve fitkách nebo u lepších výživových poradců. Přesně vám ukáže, jak je na tom vaše tělo se svaly a tukem, dozvíte se také, jak funguje váš metabolismus.

Když chcete zlepšit vytrvalost

Užitečný je také tepový měřič, který vám pomůže určit ideální tepovou frekvenci, při které spalujete tuky. Chcete-li „pouze“ zpevnit svaly a zlepšit vytrvalost, musíte cvičit v jiném tempu.

 

Power Plate – stačí půlhodina

Zpevněte se a relaxujte na Power Platu. Přístroj vám účinně roztřese všechny svaly v těle, je dobrý jak pro začátečníky, kteří potřebují zpevnit dlouho nepoužívané svaly, tak pro již sportující. Intenzita a náročnost záleží na vás. Skvělé je, že cvičení na něm lehce vecpete do nabitého dne – stačí totiž jen třicet minut.

S Flowinem najdete rovnováhu

Nejnovějším trendem ve fitness je jednoduchost a zároveň komplexnost. Vedle již zmiňovaného Power Platu je dobrým příkladem flowin. Cvičení na něm je založené na udržování rovnováhy. V jedné chvíli zapojujete hned několik svalových skupin, cvičení je intenzivnější. Článek o flowinu najdete zde.

Lucie Frydecká

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.