Premium obsah
Sníh, vítr, déšť. Svátek cyklistiky byl letos jen pro "dělníky"
Pohyb a sport Sníh, vítr, déšť. Svátek cyklistiky byl letos jen pro "dělníky"
Sníh, vítr, déšť, namrzlá silnice – tak si asi svátek cyklistiky Sella Ronda Bike Day v Jižním Tyrolsku nikdo nepředstavoval. Přesto na trať vyrazilo skoro dvě tisícovky ...
Stres v roli zabíjáka štíhlé línie. Jak si pod jeho vlivem nepokazit progres?
Hubnutí Stres v roli zabíjáka štíhlé línie. Jak si pod jeho vlivem nepokazit progres?
Astrologie: Novoluní ve Váhách projeví, jestli v nás panuje vnitřní klid
Vědomý život Astrologie: Novoluní ve Váhách projeví, jestli v nás panuje vnitřní klid
Komerční spolupráce
Low-carb ano, ale ne vždy! Kdy je toto stravování nebezpečné?
Hubnutí Low-carb ano, ale ne vždy! Kdy je toto stravování nebezpečné?

Nejnovější články

Elektrokolo: Podle čeho si vybrat to pravé, 4. díl
Pohyb a sport 02.10.2022
Elektrokolo: Podle čeho si vybrat to pravé, 4. díl
Elektrokola se vyrábějí ve stejných kategoriích jako normální kola. Pokud se rozhodnete pro nákup, promyslete si, jak ho budete používat a pohlídejte si, aby bylo snadno ovladatelné. Na českém trhu se nejlépe prodávají trekingová a horská kola.
Veganem bezpečně. Jak na to?
Veganem bezpečně. Jak na to?
Veganství má pro tělo i planetu spoustu výhod. Pokud se ale touhle cestou vydáte, chce to důsledně si hlídat živiny ve stravě. Jinak se může snadno stát, že vašemu tělu bude něco chybět. Na co se zaměřit, aby organismus nestrádal?
Rychlý mrkvový chlebíček
Rychlý mrkvový chlebíček
Způsob jak zvýšit svůj příjem zeleniny je velmi jednoduchý, zkuste si zeleninu přidat i do sladkých dezertů, jako je například tento mrkvový chlebíček, který je nadýchaný, lehký, ale zároveň velmi sytý.
Zpátky do režimu! Jak se přinutit k pohybu?
Pohyb a sport 29.09.2022
Zpátky do režimu! Jak se přinutit k pohybu?
Fyzická aktivita je pro člověka nesmírně důležitá. Naše tělo je stvořeno k pohybu. Nejhorší, co pro něj můžeme udělat, je celý den jen sedět. Na fyzickou aktivitu by si měl člověk zvykat postupně, zvláště pokud je absolutní začátečník. Každá změna představuje pro naše tělo určitý stres, proto nepřepalte touhy po změně hned na začátku. Pokud se pohybu budete věnovat cíleně a pravidelně, uvidíte na svém těle jen samá pozitiva. Zažijete, jak je osvobozující vědět, že ten kopec vyjdete. Nebo že nejste ve vašem domě odkázáni pouze na výtah, ale vyšlápnout schody je pro vás vlastně hračka.
Provětrejte plíce a zlepšete své zdraví
Provětrejte plíce a zlepšete své zdraví
Dech nám vyměřuje čas na tomto světě, je pro nás nepostradatelný. Bez jídla vydržíme pár týdnů, bez vody pár dnů. Bez dechu – pár minut. Dokážeme ale dech patřičně ocenit? Věnujte mu vědomě alespoň pár minut denně. Významně tím pomůžete svému zdraví.
Pravda o spalovačích. Které opravdu fungují?
Hubnutí 29.09.2022
Pravda o spalovačích. Které opravdu fungují?
Zhubnout nějaký tuk navíc, je při snaze o snižování hmotnosti vždy plus. Proč si při tom nepomoci některým ze „spalovačů tuku“? Na trhu je jich nepřeberné množství. Víme, jak se v nich zorientovat a najít ty, které vaši snahu skutečně podpoří. 
Všechny články
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.