16. 11. 2017

Meditace zklidní hlavu a uvolní tělo

Meditace není nic složitého. Její podstatou je rozhodnutí, že se budete chvíli soustředit na své tělo a hlavou vám poběží něco tak prostého jako je, to jsem rád, že jsem rád. Chcete to trochu cviku, ale pak budete schopni meditovat kdykoliv a kdekoliv.

Celý článek »
Při rýmě a kašli vsaďte na to, co máte doma

09. 11. 2017

Při rýmě a kašli vsaďte na to, co máte doma

Po cestování tramvají není žádný problém se ráno probudit s rýmou a kašlem. Počasí, kdy dnes svítí sluníčko, a druhý den si připadáte jako na Sibiři, nachlazení vysloveně přeje. Poradíme vám, jak se takového nepříjemného stavu co nejrychleji zbavit.

Celý článek »
Češi mají velmi málo selenu. Nepodceňujte to!

26. 10. 2017

Češi mají velmi málo selenu. Nepodceňujte to!

Zvyšte svou ostražitost, je-li na některou z následujících otázek vaše odpověď kladná: Lámou se vám nehty? Třepí se vám konečky vlasů? Vypadávají vám hodně vlasy? Tyto a mnoho dalších potíží mohou být spojené s metabolizmem a s činností vaší štítné žlázy. Už se ale málo ví, že jedním z nejdůležitějších prvků pro zajištění řádné činnosti štítné žlázy je selen. A Češi jsou zařazeni do skupiny států s vysokým zdravotním rizikem z nedostatku selenu.

Celý článek »
Speciál Kondice ZDRAVÝ PES: Manuál pro spokojeného pána i psa

25. 10. 2017

Speciál Kondice ZDRAVÝ PES: Manuál pro spokojeného pána i psa

Pes je nejlepší přítel člověka. Jak si ale vybrat toho správného? Odpovědi na všechno, co vás stran výběru nového domácího mazlíčka i péče o něj zajímá, najdete v novém speciálu Kondice Zdravý pes. Na jeho přípravě jsme spolupracovali nejen se špičkovými psími trenéry a veterináři, ale i s odborníky na psí duši.

Celý článek »
Chcete předejít podzimním virózám? Vsaďte na sílu přírody i prevenci

23. 10. 2017

Chcete předejít podzimním virózám? Vsaďte na sílu přírody i prevenci

Komerční sdělení - Týden zdraví, dva týdny nachlazení. Že vám to zní povědomě? Aby ne, podzim vypadá v mnoha českých domácnostech rok co rok stejně. Sice máme většinou spoustu plánů, jak sychravé večery využít, místo třídění fotek z léta ale nakonec pročítáme příbalové letáky a hledáme kapesníky. Změňte to! Všechny rýmy a kašle, které kolují v kanceláři, školce nebo tramvaji, přeci doma nepotřebujete!

Celý článek »