23. 04. 2018

Právě vychází květnová Kondice

Máj je lásky čas. Nazujte tenisky, popadněte partnera a vyběhněte spolu. Ve dvou se to lépe ‚běhá‘. A nezapomínejte ani na sebe. Hýčkejte se, pečujte o sebe... A hlavně mějte se ráda! KVĚTNOVÁ KONDICE VYCHÁZÍ 24. 4. 2018!

Celý článek »
Jaro si žádá detoxikaci: Jděte na ni chytře!

16. 04. 2018

Jaro si žádá detoxikaci: Jděte na ni chytře!

Jarní paprsky už pomalu zaplavují celé Česko, a kam ještě nezavítaly, jistě to brzy napraví. Probouzí se příroda, zvířata a my lidé vlastně také. Konkrétně energie jater a žlučníku, která je právě v tomto období nejsilnější…

Celý článek »
Exkluzivní rozhovor s Andreou Pomeje: Teď už zachraňuju jen sama sebe

12. 04. 2018

Exkluzivní rozhovor s Andreou Pomeje: Teď už zachraňuju jen sama sebe

Po pěti letech manželství se Andrea Pomeje (29) rozhodla k zásadnímu kroku – vyzvala svého manžela, aby se odstěhoval ze společného bytu. Za vším stojí jeho problémy s alkoholem.

Celý článek »
Trápí vás astma? Příčinou může být i pobyt v příliš hygienickém prostředí

10. 04. 2018

Trápí vás astma? Příčinou může být i pobyt v příliš hygienickém prostředí

Zadýcháváte se při chůzi do schodů, při výdechu slyšíte pískání, pálí vás na prsou a celkově máte pocit stažených průdušek? Možná trpíte astmatem. Jak se zbavit astmatu a co můžete sami udělat pro jeho zmírnění?

Celý článek »
Jarní detox: Šance změnit zvyky nebo nastartovat hubnutí

02. 04. 2018

Jarní detox: Šance změnit zvyky nebo nastartovat hubnutí

Ať už se řekne půst, detox či očista, může to v nás vyvolat nepříjemné pocity. Čeká mě snad velká hladovka? Neděste se! Abyste si byla jistější, sestavili jsme pro vás nejčastější otázky a odpovědi ohledně jarní očisty organismu.

Celý článek »