19. 01. 2017

Udržujte oči v kondici: Poradíme vám, jak na to!

Podle výsledků průzkumu Ústavu zdravotnických informací a statistiky České republiky má problémy se zrakem zhruba 10 % osob. Každý třetí člověk nosí brýle nebo kontaktní čočky. Až třetina lidí s dioptrickou vadou má problém s odhadem vzdálenosti, každý osmý udává problémy s prostorovou koordinací.

Celý článek »
Vychází únorová Kondice!

17. 01. 2017

Vychází únorová Kondice!

Zhubnout, žít zdravě, více se hýbat... to jsou tři nejčastější novoroční předsevzetí. V novém čísle vám přinášíme spoustu inspirace jak na to, abyste v novém roce slavila úspěchy. Rok 2017 začínáme s novým designem a větším formátem, takže nás na stáncích nepřehlédnete.

Celý článek »
Popíchněte inkontinenci: Stačí pár vpichů a je po problému!

16. 01. 2017

Popíchněte inkontinenci: Stačí pár vpichů a je po problému!

Tabuizovaný zdravotní problém, tedy samovolný únik moči, má řešení. Dokonce několik – a je na vás a vašem lékaři vybrat si to správné. Kromě klasického posilování pánevního dna, hormonální terapie či operace se nově nabízí také injekce botulotoxinu.

Celý článek »
Naučte se prožívat štěstí!

01. 01. 2017

Naučte se prožívat štěstí!

Šťastní lidé problémy řeší, nešťastní na ně myslí, to je podstatný rozdíl mezi těmito dvěma skupinami. Patříte-li spíše do té druhé, zkuste to změnit. Tady máte pět nápadů, jak získat dost síly na to, abyste začali přemýšlet pozitivně.

Celý článek »
Jak si udržet vysněnou váhu? Máme pro vás 10 tipů!

26. 12. 2016

Jak si udržet vysněnou váhu? Máme pro vás 10 tipů!

Dostat se na vysněnou váhu s použitím všech možných dostupných rad a prostředků, není složité. Ovšem náročné je si onu vysněnou váhu udržet! My ale víme, jak na to a rádi se o to s vámi podělíme.

Celý článek »