19. 09. 2017

Vychází říjnová Kondice!

Ať už se udržujete v kondici během či ve fitku, s prvními sychravými dny může morálka polevit. Je čas zpestřit si trénink cvičením v páru. Poradíme, co naložit právě teď na talíř, abyste se nabili tou správnou podzimní energií.

Celý článek »
Být šťastný se dá naučit

17. 09. 2017

Být šťastný se dá naučit

Šťastní lidé se od nešťastných liší jednou podstatnou věcí: ti šťastní problémy řeší, nešťastní na ně myslí. Patříte-li spíše mezi ty druhé, zkuste to změnit. Tady máte pět nápadů, jak získat dost síly na to, abyste začali přemýšlet pozitivně.

Celý článek »
Procházky se psem sníží tlak a váhu

14. 09. 2017

Procházky se psem sníží tlak a váhu

Máte pocit, že vás čtyřnohý miláček stojí jen peníze a starosti? Ne tak docela. Vlastnictví psa pro vás může mít i velká pozitiva. Lidé, kteří chodí na pravidelné procházky se psem, mají podle nového výzkumu zdravý krevní tlak a lépe si udržují svoji váhu.

Celý článek »
Po velké snídani nepřiberete! Pravda nebo mýtus?

26. 08. 2017

Po velké snídani nepřiberete! Pravda nebo mýtus?

Myslíte si, že ovoce vašim zubům ublíží méně než limonády? Že na splín daleko více než kafe platí čokoláda a že bílé víno svědčí vašim kostem více než než červené, protože obsahuje více vápníku? Možná budete muset své názory přehodnotit. Rok 2011 totiž přinesl celou řadu odhalení týkajících se zažitých tvrzení o vlivu jídla a pití na zdraví, jak ukázal ve svém shrnutí britský deník Daily Mail. Co všechno je tedy jinak, než se soudilo?

Celý článek »
Jak se pozná dobrý masér

25. 08. 2017

Jak se pozná dobrý masér

Máme pro vás několik tipů jak poznáte, zda je váš masér pro vás ten pravý.

Celý článek »