18. 06. 2018

Osm superpotravin pro vaše zdraví

Můžete si kupovat stále účinnější potravinové doplňky a snažit se jimi nahradit to, co vám chybí na talíři. Nebo na to jděte přesně naopak: vsaďte na zdánlivě obyčejné potraviny, které v sobě skrývají překvapivě mnoho účinných látek. Přinášíme tipy na osm z nich. O některých z nich jste možná ještě nikdy neslyšeli, ale v prodejnách zdravé výživy jsou běžně dostupné.

Celý článek »
Dopřejte vašim nohám chůzi naboso v jakémkoliv terénu

11. 06. 2018

Dopřejte vašim nohám chůzi naboso v jakémkoliv terénu

Chůze naboso představuje pro naše nohy návrat k přirozenosti a poskytnutí komfortu v podobě pohodlí. Tak smýšlí mnohý fyzioterapeut. Naopak jiné kapacity z oblasti medicíny oponují tvrzením, že ne pro všechny je chůze bosky vhodná.

Celý článek »
Pánevní gymnastikou proti inkontinenci

06. 06. 2018

Pánevní gymnastikou proti inkontinenci

Vzít dítě do náruče, zasmát se nebo kýchnout – to jsou pro mnohé ženy činnosti, které jsou příčinou stresu a následně studu. S občasným únikem moči se během života setká 30–50 % žen. Inkontinence je ale problém, kterému lze alespoň částečně předcházet, a to pomocí cviků posilujících pánevní dno.

Celý článek »
Nejlepší tipy pro dobrý spánek

30. 05. 2018

Nejlepší tipy pro dobrý spánek

Podle nejnovějších studií toužíme po vydatném spánku stejně jako 
po dobrém sexu. Někteří z nás možná ještě o něco víc. Zkuste třeba autohypnózu.

Celý článek »
Právě vychází červnová Kondice

27. 05. 2018

Právě vychází červnová Kondice

Jak vybrat ten správný opalovací krém, nalíčit se tak, že se vám make-up nevytratí ani v tom největším parnu. Testovali jsme běžecké boty a poradíme, proč je dobré občas se zout a projít po trávě jen tak bosky... Než vyrazíte na dovolenou, zaběhněte do trafiky pro novou Kondici, vychází 29. května!

Celý článek »