22. 02. 2017

V lékárně se hlavně ptejte! Poradíme vám na co konkrétně.

Vedoucí farmaceutická asistentka z pražského Institutu klinické a experimentální medicíny Pavla Petříková Holasová ve volném čase objíždí s kolegy seniorská sdružení a pečovatelské domy, aby zjišťovali, v čem starší lidé nemají jasno: ohledně užívání léků, doplňků stravy, ale také třeba první pomoci. Senioři – a zdaleka nejen oni – často nevědí, na co mají nárok.

Celý článek »
Velký jarní detox krok za krokem!

20. 02. 2017

Velký jarní detox krok za krokem!

Jaro je snad už konečně za dveřmi a tělo po zimě zanesené různými toxiny z vnějšího prostředí se už hlásí o restart. Víte, jak se dostat znovu do formy? Ukážeme vám to.

Celý článek »
Vychází březnová Kondice!

19. 02. 2017

Vychází březnová Kondice!

Jaro klepe na dveře a my víme, jak oživit tělo rozlámané a ztuhlé po dlouhé zimě. Ať už se chystáte na své první běžecké závody, hledáte způsob, jak rychle a efektivně zlepšit fyzičku a zpevnit tělo, nebo máte v plánu konečně začít něco dělat s bolavými zády, máme pro vás spoustu nápadů a tipů.

Celý článek »
Včasné vyhledání vhodného odborníka je základ!

16. 02. 2017

Včasné vyhledání vhodného odborníka je základ!

Každý den na nás míří informace z internetu a reklamy na potravinové doplňky, které by nás jako mávnutím kouzelného proutku měly zbavit veškerých zdravotních potíží. Jak je to ale doopravdy? Lékaři z České urologické společnosti varují, že se v případě urologických potíží na volně dostupné preparáty nevyplácí spoléhat.

Celý článek »
Život ženy v dekádách: Čím žijeme, když je nám 20, 30, nebo 60?

15. 02. 2017

Život ženy v dekádách: Čím žijeme, když je nám 20, 30, nebo 60?

Těžko říct, jestli jsou muži z Marsu a ženy z Venuše, ale jedno je jisté. Mužský život ubíhá jaksi úplně jinou rychlostí, než život ženy. Zatímco muži na svém vzhledu většinou nijak dramaticky nelpí a jejich pracovní harmonogram je plus mínus stejně nabitý, ať už mají doma novorozeně, nebo puberťáka, u žen se vše vyvíjí docela jinak.

Celý článek »