21. 07. 2017

Vyšla srpnová Kondice!

Teplé dny přejí pohybu venku. Ze svého tréninkového plánu nemusíte slevit ani o dovolené. Pomůžeme vám připravit se na váš první běžecký závod a vyzkoušeli jsmežhavý hit sezony – paddleboard.

Celý článek »
30 jednoduchých a přesto báječných tipů pro mladší vzhled

06. 07. 2017

30 jednoduchých a přesto báječných tipů pro mladší vzhled

Elixír mládí pro vás nemáme, ale hned tři desítky tipů, jak se cítit a vypadat mladší, ano. A co víc, díky mnohým z těchto rad nepůjde jen o pocity: naše tipy totiž skutečně pomohou zpomalit stárnutí. Zkuste každý den v měsíci jednu z nich nebo je kombinujte, jak vám to bude vyhovovat.

Celý článek »
Hlavní téma budoucnosti: Úzkost

28. 06. 2017

Hlavní téma budoucnosti: Úzkost

I medicína má své vlastní módní trendy. Zatímco posledních dvacet let se mluvilo o  depresích, tématem příštího desetiletí se stane úzkostná porucha. Stejně jako deprese nepříjemně komplikuje život, ale také se dá celkem úspěšně léčit. Důležité je svěřit se odborníkovi.

Celý článek »
Znáte historii osobní hygieny, menstruace a antikoncepce?

27. 06. 2017

Znáte historii osobní hygieny, menstruace a antikoncepce?

Ženy to zkrátka mají s intimní hygienou složitější než muži. A asi si všichni dokážeme představit, jak náročné to měly v historii...

Celý článek »
Nejlepší letní smoothies

24. 06. 2017

Nejlepší letní smoothies

Komerční sdělení - Letní počasí s vysokými teplotami a záplavou slunečních paprsků vybízí k pobytu venku, k osvěžení a konzumaci čerstvého ovoce. Proč taky ne, vždyť ovoce je zdrojem vitamínů, minerálních láteki vlákniny, po které naše stresované a strádající buňky touží.

Celý článek »