18. 05. 2017

Chystáte svatbu? Díky těmto trendům budete dokonalá nevěsta!

Svatební sezóna je v plném proudu. U svatebního looku jde vždy hlavně o podtržení vaší krásy, ať už preferujete odvážnější výrazný styl nebo jemné nahé líčení. Intenzita a styl je na vás. V den svatby se určitě chcete cítit nádherně, ale zároveň sama sebou. Profesionální make-up artistka Simona Bártová se s vámi podělí o svatební trendy, které ovládnou rok 2017.

Celý článek »
Maminky si zaslouží tu nejlepší péči!

11. 05. 2017

Maminky si zaslouží tu nejlepší péči!

Den matek je za dveřmi! Udělejte své mamince radost kosmetikou! Ta vykouzlí úsměv na tváři snad každé ženě. Abychom vám ulehčili rozhodování, připravili jsme pro vás výběr z těch nejžhavějších novinek.

Celý článek »
Biorevitalizace: Vysoce účinná a přirozená metoda omlazení pleti

26. 04. 2017

Biorevitalizace: Vysoce účinná a přirozená metoda omlazení pleti

Obvykle již kolem třicátého roku se na povrchu pleti začnou projevovat první jemné vrásky, kolem čtyřiceti let pleť mírně ochabuje a snižuje se její elasticita. Ve všech vrstvách pokožky dochází ke změnám, které se na povrchu projeví jako známky stárnutí.

Celý článek »
Nezadělávejte si na zbytečné vrásky

19. 04. 2017

Nezadělávejte si na zbytečné vrásky

Někomu se dělají už v pětadvaceti, jiný s nimi bojuje až od čtyřicítky. Velkou roli totiž hrají vrozené dispozice. Nicméně jedno je jisté: objeví se všem, protože všichni stárneme. Můžeme však zkusit svým chováním vráskám nenahrávat. Několik rad v tomto směru jsme pro vás našli na serveru Urbanette.com.

Celý článek »
Prima připravuje další událost: DERMACOL LOVE DAY – den plný lásky a krásy

12. 04. 2017

Prima připravuje další událost: DERMACOL LOVE DAY – den plný lásky a krásy

FTV Prima pod taktovkou Solootions pořádá novou akci, LOVE DAY, která se ponese v duchu krásy, lásky a zábavy. Na prvního máje je v okouzlujícím pražském parku Grébovka připravena spousta zábavy a odpočinku po celý den. Titulárním partnerem eventu je společnost DERMACOL. Vstupenky jsou v distribuci v síti Ticketportalza 200 Kč, děti do 16 let a muži mají vstup zdarma.

Celý článek »