16. 09. 2017

Lehké, jednoduché, barevné. Švýcarský Wenger představil hodinky pro aktivní ženy

Sportovní hodinky nejsou jen doménou sportovců, ale také vyznavačů aktivního životního stylu. Vědět, že se na své hodinky můžete spolehnout v jakýchkoliv podmínkách, znamená o jednu starost méně, ať už zrovna trávíte víkend sportem nebo dobíháte autobus na cestě do práce. A když dobře vypadají, rovnou zastanou i roli stylového doplňku.

Celý článek »
Dokonale hladké nohy? Pomůžou profesionálové

12. 09. 2017

Dokonale hladké nohy? Pomůžou profesionálové

Pokud nechcete obden myslet na svoje chloupky, pak svěřte jejich odstranění do rukou odborníků. Při domácím holení se jich totiž nikdy nezbavíte tak důkladně, jako to zvládnou profesionálové.

Celý článek »
Vyzkoušejte levanduli: Zmírňuje bolesti hlavy

07. 09. 2017

Vyzkoušejte levanduli: Zmírňuje bolesti hlavy

Umí rozzářit pleť, dodat energii i zatočit s pupínky. Domácí přírodní kosmetiku navíc namícháte za pár korun. Pokud zrovna nemáte bylinkovou zahrádku, můžete si květy levandule koupit nasušené v lékárně nebo ve formě tinktur a esenciálních olejů.

Celý článek »
Triky modelek, které fungují i mimo přehlídkové molo

24. 08. 2017

Triky modelek, které fungují i mimo přehlídkové molo

V zákulisí módních přehlídek byste se naučili mnohému. Třeba jak uhladit vlasy krémem na ruce nebo si během chvíle vyrobit detoxikační šampón.

Celý článek »
Kůže bez vody být nemůže!

31. 07. 2017

Kůže bez vody být nemůže!

Pravidelné pití vody významně zvyšuje hydrataci pokožky, potvrzují výsledky nejnovější studie uskutečněné pod vedením prof. Petra Arenbergera, přednosty Dermatovenerologické kliniky Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Hydratace se statisticky významně zvýšila po skončení pití vody oproti výchozímu stavu na obličeji o 12,7 % a na rukou o 15,1 %. Pití vody pomáhá nejen opticky, ale i prakticky – vyhladí vrásky a zpomalí stárnutí pleti.

Celý článek »