04. 01. 2017

Než půjdete pod nůž aneb Jak se připravit na plastickou operaci

Nechat se vylepšit je naprosto v ­pořádku. Dopředu si ale ujasněte, co od ­zákroku očekáváte, a počítejte s­ tím, že vás to bude bolet. I­ realistické myšlení totiž zlepšuje a­ urychluje hojení.

Celý článek »
Kyselina hyaluronová: Molekula mládí, o kterou ale nemusíme přijít!

18. 12. 2016

Kyselina hyaluronová: Molekula mládí, o kterou ale nemusíme přijít!

Kyselina hyaluronová má výjimečnou schopnost vázat na sebe vodu (až tisícinásobek vlastní hmotnosti). Kyselina hyaluronová je součástí skupiny látek - glykosaminoglykanů, které zajišťují pevnost buněk. Molekula této látky se ve tkáni formuje do tvaru koule, která je odolná vůči stlačení. Zaplňuje mezery mezi buňkami zadržováním vody, ochraňuje a současně hydratuje pokožku. Je rovněž účinný antioxidant chránící proti volným radikálům.

Celý článek »
Gelové lakování: Zajistí krásné, zdravé nehty a na dlouho!

16. 12. 2016

Gelové lakování: Zajistí krásné, zdravé nehty a na dlouho!

Šetří čas, chrání nehty a výsledek je s nimi stejně precizní jako ze salonu. Gelové laky jsou novou star na ­poli manikúry a ­my jsme si ověřili, že je vážně stojí za ­to chtít. Už jen proto, že umí nehty nejen zkrášlit, ale i ozdravit.

Celý článek »
Zimní dvojčíslo Kondice prosinec/leden právě vychází!

20. 11. 2016

Zimní dvojčíslo Kondice prosinec/leden právě vychází!

Ještě než začnou fitka praskat ve švech pod náporem lednových nájezdníků, vybere spolu s námi ten pravý indoorový sport pro vás. Pomůžeme vám vytvořit si tréninkový plán na míru, který vás u sportu udrží, i když ostatním nadšencům opadne elán.

Celý článek »
Metody omlazení dekoltu, které opravdu fungují!

19. 11. 2016

Metody omlazení dekoltu, které opravdu fungují!

Pokožka na krku a dekoltu je velmi jemná a všechny nepříznivé vlivy se na ní projevují mnohdy intenzivněji než na pleti obličeje. Nemá mnoho mazových žláz, kůže snadněji vysychá a při nedostatečné péči rychle ochabuje a řasí se. Zvláště devastující je pro tenkou pokožku dekoltu nadměrné a nekontrolované slunění. Nepravidelné pigmentace, jemné červené žilky a podélné rýhy v dekoltu jsou vedle dvojité brady a vrásčitého krku nejčastějšími projevy, které ženy na sobě pozorují s velkou nelibostí.

Celý článek »