21. 07. 2017

Zbavte se chloupků jednou provždy! Mezi laserovou a IPL depilací je ovšem rozdíl

Depilace je jedním z nejvyhledávanějších zákroků estetické dermatologie. Podle statistik si chloupky na těle pravidelně odstraňuje až 70% všech žen v Evropě. Nejde jen o  módní záležitost, ale běžný hygienický návyk. Jednou z možností, jak se zbavit nežádoucího ochlupení, je laserová epilace. „Depilace pomocí laseru je nejúčinnější metodou pro odstranění nežádoucích chloupků," tvrdí MUDr. Yvonne Bergerová z BcD Clinic.

Celý článek »
Arganový olej: Udělejte si z něj peeling na rty nebo třeba masku na obličej

19. 07. 2017

Arganový olej: Udělejte si z něj peeling na rty nebo třeba masku na obličej

Seznamte se s jedním z nejvzácnějších olejů na světě! Arganový olej, který používají africké ženy od nepaměti, se v posledních letech rozšířil do celého světa. Afričanky ho vyrábějí z jader stromu zvaného argánie. Tento vzácný strom se vyskytuje pouze v jihozápadním Maroku a tato oblast byla vzhledem k omezenému výskytu stromů prohlášena organizací UNESCO biosférickou rezervací.

Celý článek »
4 kroky pro okamžitě rozjasněnou pleť?

11. 07. 2017

4 kroky pro okamžitě rozjasněnou pleť?

Není snad období, ve kterém naše pleť vypadá tak mdle, bez jasu a svěžesti jako v zimě. Určitě jste si toho všimla nejen na svých kamarádkách, ale i na sobě. Poradíme vám, jak docílit toho, aby vaše pokožka opět získala na jemnosti a zářivosti…

Celý článek »
5 tajemství krásy francouzských hereček a modelek

03. 07. 2017

5 tajemství krásy francouzských hereček a modelek

Obdivujete půvab Juliette Binoche, Sophie Marceau či Catherine Deneuve? Prozradíme vám, proč jsou tak štíhlé, co by na pleť nikdy nepoužily a za jakou kosmetiku utrácejí nejvíce peněz. Tady je pět tajemství krásy nejkrásnějších žen světa.

Celý článek »
Něžný očistný rituál ideální třeba po józe

22. 06. 2017

Něžný očistný rituál ideální třeba po józe

Na lekci jógy pot občas teče proudem, zvlášť zajdete-li si na tu bikram nebo hot. Proto se vyplatí přibalit si s sebou kromě ručníku i sprchový gel, který vám po hodině vrátí svěžest a prodlouží tak dobrý pocit ze cvičení.

Celý článek »