11. 02. 2019

Jak předcházet zarudnutí kůže?

Kůže se během života mění. Po narození není úplně vyvinuta ochranná kožní bariéra a novorozenec je náchylný k jejímu vysušení a ztrátám teploty, také vstřebávání různých látek je vyšší. V dětském věku je nejčastější příčina zarudnutí atopický ekzém. V dospívání vlivem hormonálních změn se pokožka více mastí, začínají se tvořit zánětlivé projevy.

Celý článek »
Poradíme vám, jak se ráno dostat rychle do pohody!

17. 01. 2019

Poradíme vám, jak se ráno dostat rychle do pohody!

Možná se vám také stává, když se ráno podíváte do zrcadla, že netušíte, kdo to na vás hledí... Nebojte, nejste sama a proto jsme pro vás připravili následující návod na to, jak se rychle dostat do pohody.

Celý článek »
Zastavte čas! S těmito tipy to jde

19. 12. 2018

Zastavte čas! S těmito tipy to jde

Už přes dvacet let se Bobbi Brown stará o to, aby byly ženy po celém světě krásnější a vypadaly mladší. Takže o boji se stárnutím toho ví opravdu hodně.

Celý článek »
Zázrak zvaný cica krémy

26. 11. 2018

Zázrak zvaný cica krémy

Už jste někdy slyšela o blahodárných účincích rostlinky zvané Centella Asiatica? Že ne? Seznamte se se základní složkou cica krémů.

Celý článek »
Chcete, aby vaše vlasy byly silné a krásné? Myslete na jejich výživu

19. 11. 2018

Chcete, aby vaše vlasy byly silné a krásné? Myslete na jejich výživu

Roztřepené, mastné, zplihlé, řídké, lámavé. I takové mohou být vaše vlasy. O to ale určitě nestojíte. Raději byste měly vlasy bohaté, krásné, zářící, silné a pevné. Pak nezbývá, než jim dopřát adekvátní výživu. Právě ta totiž hraje v kvalitě vlasů velmi zásadní roli.

Celý článek »