27. 03. 2017

Francouzky ví, jak být přitažlivé i po čtyřicítce. Inspirujte se!

O Francouzkách se traduje, že jsou velmi přitažlivé a to dokonce i ve vyšším věku. Jedním z podstatných důvodů je fakt, že se stárnutí nebojí, přijímají ho. Jaký je jejich recept na přitažlivý vzhled i daleko po čtyřicítce se dozvíte na následujících řádcích.

Celý článek »
Krásná za každé situace: Jarní kosmetické tipy

22. 03. 2017

Krásná za každé situace: Jarní kosmetické tipy

Jaro je konečně tady! Se změnou ročního období je na místě také změnit kosmetickou péči. Máme pro vás tipy, které udělají dobře nejen vaší pleti, ale také smyslům, které už lační po tom, aby je obklopily vůně a krásy jara! e

Celý článek »
Med: Zázrak z přírody vhodný k vnitřnímu i vnějšímu použití

09. 03. 2017

Med: Zázrak z přírody vhodný k vnitřnímu i vnějšímu použití

Med je přírodní sladidlo vhodné do čaje, na chleba nebo do ranní misky vloček, to ví jistě každé malé dítě. Ovšem jen málokdo asi ví, že med je také i přírodní antibiotikum, obsahuje množství minerálů, výživných látek, antioxidantů. Lze jej tedy používat jako prostředek ke zkrášlení nejrůznějších částí těla.

Celý článek »
Masky: Krémová, gelová, nebo slupovací?

28. 02. 2017

Masky: Krémová, gelová, nebo slupovací?

Na ­tváři vám sice slušet nebude, s ­vaší pletí však dokáže zázraky. A ­ještě k­ tomu na­ počkání. Dejte své pleťové masce čtvrthodinku a přesvědčí vás o tom sama.

Celý článek »
Aloe vera: Krása a zdraví z květináče

17. 02. 2017

Aloe vera: Krása a zdraví z květináče

Co se zdraví prospěšných látek týče, patří aloe vera k rekordmanům. Obsahuje jich totiž přes dvě stovky. Umí urychlit regeneraci, klidní podráždění a dokonale hydratuje. Takže jestli ji doma ještě nemáte, je ten nejvyšší čas si ji pořídit.

Celý článek »