MUDr. Roman Kufa

Působí na klinice Perfect Clinic. Absolvoval dlouhodobou stáž ve Velké Británii a pracoval jako plastický chirurg v Německu. Specializuje se na kosmetickou chirurgii, chirurgii ruky a mikrochirurgii. Je také jedním z plastických chirurgů, kteří u nás provádí rekonstrukce prsu u žen, které v souvislosti s onkologickým onemocněním utrpěly jeho ztrátu.

Zodpoví všechny otázky týkající se plastických operací, ať už víček, brady, zvětšování rtů či prsou, zaměřuje se také na liposukce či odstraňování vrásek či jizev.

POŠLETE NÁM DOTAZ

Související články:

Operace očních víček – čím dražší, tím lepší?

20. 05. 2013

Operace očních víček – čím dražší, tím lepší?

Ráda bych podstoupila operaci očních víček, ale jsem překvapená, jak velký rozdíl v ceně může být. Znamená vyšší cena lepší kvalitu? A je pravda, že plastický chirurg dělá operaci lépe než oční lékař? Prý vede řez jinudy.

Celý článek »
Hradí zmenšení prsou pojišťovna?

15. 02. 2013

Hradí zmenšení prsou pojišťovna?

Je mi 48 let a mám velikost prsou 80 I. Jsem dva měsíce po operaci krční páteře, mám však problémy i s bederní částí páteře. Ráda bych podstoupila zmenšení prsou, abych se alespoň částečně zbavila bolestí páteře, kterými trpím. Provádíte i tyto operace a jsou hrazeny VZP pojišťovnou? Neurochirurg mi zmenšení prsou také doporučuje.

Celý článek »
Mám rozestouplé břišní svaly

18. 11. 2011

Mám rozestouplé břišní svaly

Je mi 33 let, jsem 5 měsíců po porodu svého druhého dítěte a bohužel mi zůstaly rozestouplé břišní svaly. Snažím se cvičit a zpevňovat, ale příliš to nepomáhá. Pokud bych se někdy v budoucnu rozhodla pro abdominoplastiku, v jakých případech je tento zákrok hrazen pojišťovnou?

Celý článek »
Největší zájem je o operace prsou a liposukce

19. 10. 2011

Největší zájem je o operace prsou a liposukce

Větší prsa, menší nos nebo štíhlejší stehna. Jak poznáte dobrého plastického chirurga a co předchází samotné operaci? Zeptali jsme se lékaře Romana Kufy z pražské kliniky Perfect Clinic.

Celý článek »