29. 03. 2018

Jak často cvičit jógu?

Děkuji za úžasné lekce jógy. Jsem dost časově vytížená a tohle je pro mě tedy jediná možnost, jak se józe věnovat. Chtěla jsem se zeptat, jak často by se cvičení měla provádět, aby to mělo nějaký efekt. Trápí mě bolesti zad a kyčlí (mám sedavé zaměstnání) a občasné psychické problémy (deprese a záchvaty paniky). K zaměstnání ještě dálkově studuji, takže mám o stres postaráno.

Celý článek »
Mamografické vyšetření

25. 01. 2018

Mamografické vyšetření

Dostala jsem od svého gynekologa poukaz na své první preventivní mamografické vyšetření. Jenže jsem slyšela, že to může být vzhledem k velké dávce záření dost nebezpečné. Existuje šetrnější a příjemnější typ vyšetření?

Celý článek »
Jak používat peeling?

18. 01. 2018

Jak používat peeling?

Jak často bych měla používat peeling? Slyšela jsem, že jen jednou za čas, kamarádky ho ale používají denně. Kde je pravda?

Celý článek »
Jak často se vrací šedý zákal?

11. 01. 2018

Jak často se vrací šedý zákal?

Moje sedmaosmdesátiletá matka byla před čtyřmi lety na operaci šedého zákalu. Nyní ale musela podstoupit laserovou operaci obou očí znovu. Přestala skoro vidět. Jako dcera mám z této diagnózy strach.

Celý článek »
Lze vybělit nažloutlé bělmo?

29. 12. 2017

Lze vybělit nažloutlé bělmo?

Delší dobu mě trápí nažloutlé bělmo očí, v jednom oku mám i viditelnou prasklou žilku, která se nechce vstřebat a vypadá neesteticky. Jaterní testy jsou v pořádku, takže tady problém není. Chtěla bych se zeptat, jestli existuje něco jako chirurgické vybělení očního bělma? Případně, můžete mi doporučit nějaké oční kapky, které by zmírnily můj problém? Děkuji za odpověď, Martina

Celý článek »