11. 12. 2017

Tipy na praktické vánoční dárky pro děti

Komerční sdělení - Hledáte dárky pro vaše nejmenší, které jsou praktické a zároveň je potěší? Mezi užitečné dárky nepatří jenom ponožky nebo nová aktovka do školy! Vyberte dětem krásné přípravky do koupele, zubní kartáčky nebo doplňky do vlasů s kreslenými hrdiny z jejich oblíbených animovaných filmů a uvidíte, jakou budou mít radost.

Celý článek »
Jak naučit děti lyžovat: Bez drilu a v pohodě

05. 12. 2017

Jak naučit děti lyžovat: Bez drilu a v pohodě

Děti musí mít z lyžování hlavně radost. Jakmile jim z toho uděláte dril, dočkáte se leda slz nebo zbytečných diskusí, které dokáží znepříjemnit pobyt na horách celé rodině. Pokud se k tomu přidá ještě nesprávně vybrané vybavení, je zaděláno nejenom na slzy, ale i na zbytečné pády nebo dokonce zranění. Na co všechno se soustředit, když se chystáte s dětmi vyrazit poprvé na sjezdovku, nám prozradil specialista na dětské lyžování, Lukáš Jusko z celosezónní půjčovny lyží i snowboardů.

Celý článek »
Tipů na vánoční dárky není nikdy dost

30. 11. 2017

Tipů na vánoční dárky není nikdy dost

Vánoce se blíží, a jelikož jde hlavně o svátky klidu a rodinné pohody, rozhodli jsme se vám ušetřit čas i nervy a připravili pro vás několik zajímavých vánočních tipů na dárky.

Celý článek »
Umíte se učit s dětmi? Vyzkoušejte pět nejlepších technik

02. 11. 2017

Umíte se učit s dětmi? Vyzkoušejte pět nejlepších technik

Nástup do školy je pro všechny – děti i rodiče. Bez diskuse totiž platí, že s dětmi se doma nad učebnicemi sedí, i když nám kdysi říkávali: „Tohle ať tě naučí ve škole!"

Celý článek »
Moderní babička: Co se po ní chce?

12. 10. 2017

Moderní babička: Co se po ní chce?

Co platilo před dvaceti lety, už neplatí. Rodinná pravidla si dnes vytváříme každý po svém a za pochodu. Takže máte rádi svou matku? Řekněte jí, co od ní chcete. To samé ať udělají vaše děti.

Celý článek »