14. 01. 2018

Máte problémy s erekcí? Zhubněte!

Viagra pomohla miliónům mužů při řešení problémů s erekcí. U zázračné modré pilulky jde ale spíše o rychlou pomoc, méně už o dlouhodobější řešení. Pokud chtějí muži potíže se sexuální dysfunkcí vyřešit stabilněji, měli by zamířit do posilovny a zbavit se přebytečných kil. Alespoň to tvrdí jedna z posledních studií australských lékařů.

Celý článek »
Chcete zažít v ložnici vichřici? Zvolte vhodné koření

07. 01. 2018

Chcete zažít v ložnici vichřici? Zvolte vhodné koření

Abyste si milování užili, je dobré na něj mít náladu a chuť. Že se vám či partnerovi obojího za dlouhých zimních večerů nedostává, a tak si raději čtete každý na své půlce postele? A není to škoda!? Zkuste si chybějící náladu přivábit a to nikoli v ložnici, ale v kuchyni.

Celý článek »
Lze mít vztah bez milování?

27. 12. 2017

Lze mít vztah bez milování?

Zatímco u většiny partnerských dvojic je úpadek sexuálního života znakem toho, že mezi nimi není všechno v pořádku, najdou se i páry, které si naopak na tom, že se obejdou bez souloží, zakládají.

Celý článek »
Starším ženám více záleží na lepším sexu

17. 12. 2017

Starším ženám více záleží na lepším sexu

Se zvyšujícím se věkem – řekněme od 50 let výše, klesá u žen potřeba častého milování se. O to více ale chtějí, aby byl sex povedený. A to klidně i v osmdesáti letech.

Celý článek »
Když po sexu přichází deprese…

10. 12. 2017

Když po sexu přichází deprese…

Ačkoli se při sexu v kdejakém filmu zatřese zem a po něm se na sebe hrdinové takřka vždy usmívají, aby bylo jasné, jak jsou šťastní, reálný život je trochu jinde. Dobrá pětina lidí po milování pociťuje smutek či dokonce zažívá úzkost a to prosím po milování s člověkem, kterého mají rádi a s nímž chtějí žít i nadále.

Celý článek »