13. 02. 2017

Ve dvou se to lépe táhne i na cestě za zdravým životním stylem

Pokud budete hubnout v páru, zhubnete rychleji. Tvrdí to nejnovější studie uveřejněná na konferenci Public Health England v Londýně. Prokázala, že pokud hubnou oba členové páru, dosahují mnohem větších výsledků jak v oblasti hubnutí, tak detoxikace a v neposlední řadě i naučení se novým návykům zdravého životního stylu.

Celý článek »
Vztah na dálku: Bude vám to fungovat?

09. 02. 2017

Vztah na dálku: Bude vám to fungovat?

Vztahy na dálku vydrží jen málokdy. Často skončí nevěrou a rozpadem páru. Všechno ale může být jinak, když se oba budete snažit.

Celý článek »
Valentýnské tipy, které udělají radost vám oběma!

05. 02. 2017

Valentýnské tipy, které udělají radost vám oběma!

Jelikož se blíží svátek všech zamilovaných Valentýn, který si získává i v tuzemsku stále větší oblibu, je načase zapřemýšlet, co by udělalo radost vaší drahé polovičce. Samozřejmě je žádoucí si projevovat lásku po celý rok, proč ale neudělat občas výjimku a oslavit svou zamilovanost tak trochu intenzivněji. Abychom vám ulehčili rozhodování, připravili jsme pro vás seznam těch nejzajímavějších novinek, které udělají radost vám, partnerovi, případně oběma naráz.

Celý článek »
Méně kilo více orgasmů: Zhubněte a sex bude stát za to!

27. 01. 2017

Méně kilo více orgasmů: Zhubněte a sex bude stát za to!

Ženy s výraznými tukovými polštářky jsou ve vztahu k sexu trochu jako zakleté princezny. Jejich touha po erotice a objímání zůstává stejná, mají však potíže vzrušit se a dosáhnout orgasmu. Když se jim konečně podaří zhubnout, zlé kouzlo je pryč. A spokojenost vzroste.

Celý článek »
6 rad, které vám pomohou se zbavit otravného přítele

20. 01. 2017

6 rad, které vám pomohou se zbavit otravného přítele

Motá se kolem vás chlapík, o jehož blízkost rozhodně nestojíte? Snažíte se mu vysvětlit, aby zařadil zpátečku, a on to nechápe? Poradíme vám hned šest triků, které vám pomohou nezvaného ctitele setřást.

Celý článek »