26. 03. 2017

Co možná nevíte o orgasmu…

Jak vypadá sexuální vyvrcholení neboli orgasmus, je známo každému, nebo by alespoň mělo být. Přesto vás ale možná následující výčet zajímavostí týkajících se orgasmu překvapí.

Celý článek »
Jak mít úspěch ve vztazích? Poradíme vám!

20. 03. 2017

Jak mít úspěch ve vztazích? Poradíme vám!

Také toužíte najít dokonalý protějšek, který bude ve všech směrech ideální? Narazit na dokonalého partnera nebo partnerku nemusí být těžké. O mnoho složitější je ale jeho udržení. Pokud nemáte štěstí, poradíme vám, jak ve vztazích dlouhodobě uspět. Stačí se držet několika našich rad.

Celý článek »
Zvyšte svou chuť na sex, stojí to za to!

10. 03. 2017

Zvyšte svou chuť na sex, stojí to za to!

Touha po milování málokdy zmizí ze dne na den, a proto nemůžete moc doufat, že se vám ji zase ze dne na den podaří získat zpátky. Ale to je vlastně dobrá zpráva – nemusíte utrácet velké peníze za nějaký domněle zázračný přípravek, který by to dokázal, protože postupně si své libido dokážete zvýšit sami.

Celý článek »
Neničí váš sexuální život léky?

26. 02. 2017

Neničí váš sexuální život léky?

Možná už vaše chuť na sex není taková, co bývala. Někdy se to dá přičíst spoustě práce nebo stresu, někdy zdravotním potížím a někdy třeba věku. Ale co když odpověď na otázku, kam mizí vaše libido, najdete v domácí lékárničce? Občas za tuhle změnu mohou zdánlivě nevinné léky.

Celý článek »
Ve dvou se to lépe táhne i na cestě za zdravým životním stylem

13. 02. 2017

Ve dvou se to lépe táhne i na cestě za zdravým životním stylem

Pokud budete hubnout v páru, zhubnete rychleji. Tvrdí to nejnovější studie uveřejněná na konferenci Public Health England v Londýně. Prokázala, že pokud hubnou oba členové páru, dosahují mnohem větších výsledků jak v oblasti hubnutí, tak detoxikace a v neposlední řadě i naučení se novým návykům zdravého životního stylu.

Celý článek »