08. 04. 2019

LÁZNĚ, POHODA A PŮLMARATON! POJĎTE BĚHAT, NEBO FANDIT

Lázně, kolonáda, oplatky, minerální prameny a krásné prostředí. Karlovy Vary jsou v mnoha ohledech úžasným místem pro péči o tělo a mysl jako zrozené. Ale 18. května ho můžete také protáhnout mezi tisícovkami běžců v krásném závodu RunCzech seriálu.

Celý článek »
Takové to domácí cvičení

02. 04. 2019

Takové to domácí cvičení

V současnosti získává domácí cvičení na oblibě. A je to logické, vypadat zdravě, cítit se dobře je zkrátka v kurzu. Ne každý má ale tu možnost se pravidelně vypravovat kvůli fyzické aktivitě kamsi, strávit tam několik hodin a poté zase desítky minut putovat domů. Od toho je tu domácí cvičení, které by vám už ze své podstaty nemělo zabrat zbytečně moc času.

Celý článek »
Speciál Kondice: Můj běžecký rok

20. 03. 2019

Speciál Kondice: Můj běžecký rok

Propadli jste běhání, nebo zvažujete koupi prvních kecek? Nový speciál Kondice Můj běžecký rok vás provede běžeckou sezónou a pomůže vám posunout se dál, ať už s během začínáte, nebo běháte dlouhá léta.

Celý článek »
Co děláme při cvičení špatně?

19. 03. 2019

Co děláme při cvičení špatně?

Je pro vás cvičení něco naprosto přirozeného? Máte štěstí – ne všichni to tak cítí. Ale ani tak to nemusí vždy znamenat, že cvičíte dobře. Na co si dát pozor? Základem je pravidelnost a rovnoměrné procvičování a posilování svalových partií správně prováděnými úkony.

Celý článek »
O2 Pražská štafeta: Užijte si dny plné běhu a zábavy!

18. 03. 2019

O2 Pražská štafeta: Užijte si dny plné běhu a zábavy!

Jeden z nejoblíbenějších běžeckých parků hlavního města, čtyřčlenné týmy, párty pod širým nebem, koncerty a RunCzech, taková je O2 Pražská štafeta. A ani letos to nebude jinak!

Celý článek »