05. 01. 2018

Proběhněte se s Kondicí!

Zveme vás na unikátní závod, kde nás můžete potkat! Společně poběžíme pro dobrou věc – a to hned dvakrát. Jednak pro své srdce, ale hlavně pro ostatní. Výtěžek akce totiž kardiologové z prestižního Institutu klinické a experimentální medicíny využijí na záchranu zejména dětských životů.

Celý článek »
8 tipů, díky kterým si přes svátky I V MRAZU udržíte FORMU!

20. 12. 2017

8 tipů, díky kterým si přes svátky I V MRAZU udržíte FORMU!

Znáte ten moment, když se kolegové sejdou poprvé v novém roce v kanceláři a s provinilým výrazem se trumfují, komu se „povedlo“ přes Vánoce více přibrat? Pokud se budete držet našich tipů, tentokrát vítězem téhle soutěže určitě nebudete. Mráz, sníh ani krátké dny totiž nepřeruší váš trénink.

Celý článek »
Odložte sporttestery. Známe elegantně sportovní hodinky pro každou příležitost

12. 12. 2017

Odložte sporttestery. Známe elegantně sportovní hodinky pro každou příležitost

Komerční sdělení - Nedovedete si bez sportu představit svůj den a lásku ke sportu nezapřete ani při výběru oblečení a doplňků? Připravili jsme pro vás pár tipů, po jakých hodinkách sáhnout, když chcete svému zápěstí dopřát kromě funkcemi nabitého sporttesteru i klasické hodinky.

Celý článek »
Nečekejte na nový rok! Začněte cvičit hned

11. 12. 2017

Nečekejte na nový rok! Začněte cvičit hned

Komerční sdělení - Už je to v nás ve všech prostě zažité. Elán do cvičení nás chytne se vstupem do nového roku, fitness centra oproti jiným obchodům a službám považují leden a únor za silné měsíce. Bohužel nás toto nadšení zase opustí, a tak na podzim už spřádáme plány na nová předsevzetí. Co to letos zkusit jinak, účinněji a skutečně pro sebe něco udělat hned a bez odkládání?

Celý článek »
Pomáhá sportovní výživa k vyšším výkonům?

04. 12. 2017

Pomáhá sportovní výživa k vyšším výkonům?

Komerční sdělení - Pravidelné sportování jistě pomáhá ke zdravějšímu životnímu stylu a celkové kondici. Co ale sportovní výživa? Máte o ní přehled? Víte, co jsou ionty, proteiny nebo gainery a jak tělu pomáhají?

Celý článek »