06. 12. 2018

Lucie hubne s Kondicí: Nikdo po mně nemůže chtít, abych se nedotkla sladkého

3 měsíce pokořeny a je to čím dále těžší se striktně držet jídelníčku a poctivě cvičit. Dnes vám povím, jak na sobě pracuji psychicky a co nového zkouším.

Celý článek »
Váš tréninkový plán

01. 12. 2018

Váš tréninkový plán

Kdo se dlouho pravidelně nehýbal, toho kromě ochablých svalů dost často trápí kila navíc. Takže spíš než zvedat činky, vyrazte na dlouhou procházku do lesa.

Celý článek »
Tréninkový deník: Porce pohybu a (sebe)lásky na každý den

27. 11. 2018

Tréninkový deník: Porce pohybu a (sebe)lásky na každý den

Nový rok bude skvělý! Zvlášť strávíte-li ho s tím správným parťákem. Jednoho takového pro vás máme: naučí vás pravidelně se hýbat, lépe jíst a hlavně mít se ráda. Jmenuje se Můj tréninkový deník a motivovat vás bude každý den.

Celý článek »
Z listopadové Kondice: Plavat jako mořská panna. Vyzkoušeli jsme mermaiding

11. 11. 2018

Z listopadové Kondice: Plavat jako mořská panna. Vyzkoušeli jsme mermaiding

Sen stát se mořskou pannou nemají jen šestileté holčičky. V zahraničí plní ‚mermaids‘ kurzy hlavně dospělé ženy. A tak když se objevily i v Česku, vyzkoušela jsme to ‚na vlastní ploutev‘. 

Celý článek »
Lucie z Kondice hubne: Já už se snad těším i do plavek!

07. 11. 2018

Lucie z Kondice hubne: Já už se snad těším i do plavek!

Shodila jsem čtyři kila a začíná to na mě být konečně vidět. Dokonce i tak, že si toho všímá i moje okolí. Nepamatuju se, kdy naposled jsem dostala tolik komplimentů. A dokonce mě přestává děsit představa, že se na dovolené svléknu do plavek. Tak dobře se začínám ve svém novém těle cítit.

Celý článek »