25. 05. 2017

I po cvičení můžete vypadat stále dobře

Samozřejmě nikdo nemůže čekat, že se na něm fyzická aktivita nijak neprojeví, že zkrátka obličej zůstane ušetřen. Poradíme vám, jak bojovat s červenými fleky na obličeji, jak si poradit s potem a také zápachem.

Celý článek »
Co děláme ve fitness špatně? Víme hned o šesti chybách…

15. 05. 2017

Co děláme ve fitness špatně? Víme hned o šesti chybách…

Kvalita musí převyšovat kvantitu. A je tomu tak i ve cvičení, kde nestačí cviky jen roboticky opakovat, ale je třeba věnovat pozornost také jejich provedení. Čím více se jedná o chyby základní, ať se mohou zdát banální, tím více může mít jejich dlouhodobé opakování negativní vliv na zdraví. Tady jsou základní chyby, kterých by se měl každý sportující vyvarovat.

Celý článek »
Vytrvalost, dynamika, síla! Reebok run crew startuje

21. 04. 2017

Vytrvalost, dynamika, síla! Reebok run crew startuje

Značka Reebok připravila běžecký projekt Reebok Run Crew s pravidelnými tréninky. Konat se budou od 20. dubna v Praze, od 4. května také v Brně a Olomoucive spolupráci s prodejcem běžeckého vybavení Sanasport. Pravidelní účastníci budou odměněni vybavením Reebok a možností zúčastnit se štafetového běhu Sněžka-Praha.

Celý článek »
Nechce se vám do „fitka”? Vybudujte si doma menší posilovnu!

31. 03. 2017

Nechce se vám do „fitka”? Vybudujte si doma menší posilovnu!

Nechcete, případně nemůžete chodit pravidelně do posilovny? I tak se vůbec nic neděje. Dnes totiž není sebemenší problém si i doma zařídit menší „fitko", které vás při cvičení nemusí jakkoli omezovat!

Celý článek »
2 minuty denně stačí ke krásné pleti a zdravějšímu tělu!

12. 03. 2017

2 minuty denně stačí ke krásné pleti a zdravějšímu tělu!

Triky, které opravdu fungují. Bez drahých krémů, kosmetiky a časově náročného cvičení se vám zlepší pleť, zdokonalí postava a jako bonus – posílí imunita. Stačí dvě minuty denně. Jak? Poradí vám modelky a jejich trenéři.

Celý článek »