13. 11. 2017

3 důvody, proč si vybrat dovolenou na příští rok už nyní

Komerční sdělení - Ačkoli brzy začne zima a blíží se Vánoce, je dobré začít myslet i trochu více dopředu, a to na dovolenou na příští rok. Proč? Čím dřív si dovolenou objednáte, tím lepší podmínky a výběr můžete očekávat. Navíc si ušetříte spoustu nervů a stresu při zařizování na poslední chvíli. Jaké jsou výhody objednání zájezdu firstminute?

Celý článek »
Přijďte si zaveslovat s Ondřejem Synkem

31. 10. 2017

Přijďte si zaveslovat s Ondřejem Synkem

Během festivalu tance, sportu a zábavy Life!, který se koná ve dnech 10. – 12. 11. 2017 na brněnském výstavišti, se můžete setkat i s českým skifařem a olympionikem Ondřejem Synkem. U stánku GoGEN můžete společně s ním naveslovat pár kilometrů pro dobrou věc.

Celý článek »
Pražské cyklozvonění 2017

10. 09. 2017

Pražské cyklozvonění 2017

Cyklozvonění zamává létu a rozloučí se s ním v neděli 17. září v Kaizlových sadech. Hvězdicová jízda zakončená v pražském Karlíně je určená pro všechny, kdo mají rádi kola, pohyb a dobrou zábavu. Připravené cyklotrasy povedou krásnými místy a pod dohledem zkušených cyklistů. V cíli cesty bude na všechny čekat odpoledne s nabitým programem.

Celý článek »
Užijte si dovolenou bez zbytečných hádek

18. 08. 2017

Užijte si dovolenou bez zbytečných hádek

Někdy si ale člověk nemůže pomoci a k hádce zkrátka dojde, jsme jenom lidi, že ano? Proč si ale kazit společné chvíle na dovolené? Poradíme vám, jak to udělat, aby pro vás dovolená byla příjemným zážitkem.

Celý článek »
Šumavské výzvy: Užijte si sportovní víkend, víme, jak na to!

11. 08. 2017

Šumavské výzvy: Užijte si sportovní víkend, víme, jak na to!

Šumava možná nenabídne nejmodernější lekce hatha jógy nebo kurzy paraglidingu o to víc tady ale využijte možnosti, které jsou v ‚základním balíčku‘. Připravili jsme pro vás pět výzev. Zdoláte všechny? Za víkend se to stihnout určitě dá.

Celý článek »