19. 03. 2018

Na štafetu do Stromovky

V dobré partě se to lépe táhne, to platí v životě i při sportu. A jak se dá parta ještě více utužit? No přece při štafetě! Nikdo z týmu přece nechce nechat parťáky ve štychu a vzájemné povzbuzování doneslo až do cíle nejednoho běžce. Zažít jedinečnou atmosféru štafetového běhu můžete ve dnech 13. a 14. června při O2 Pražské štafetě ve Stromovce i vy.

Celý článek »
Tip na velikonoční lyžování: Užijte si první jarní sluníčko v Alpách

06. 03. 2018

Tip na velikonoční lyžování: Užijte si první jarní sluníčko v Alpách

Ještě jste tento rok nebyli na horách a láká vás si užít dlouhé svahy a zakrojit pár pořádných oblouků? Máme pro vás typ kam vrazit a užít si ještě pořádně sněhu a opálit si s nadcházejícím jarem nosy na Alpském sluníčku!

Celý článek »
Navštivte nás na Olympijském festivalu!

09. 02. 2018

Navštivte nás na Olympijském festivalu!

Nejlepší místo ke sledování olympiády? Jednoznačně Olympijský festival. Užijete si tam zábavu, zasportujete si, zafandíte - a taky můžete vyhrát!

Celý článek »
5 důvodů, proč milovat lyžování

06. 02. 2018

5 důvodů, proč milovat lyžování

Komerční sdělění - Taky se jen při drobné zmínce o lyžování, horách nebo sněhu okamžitě vidíte na svahu či na lyžařské běžecké trati? Lyže jsou pro vás v podstatě prodloužením končetin? Anebo přemýšlíte, že s lyžováním začnete a zjišťujete informace? V obou případech je pro vás tento článek jako ušitý na míru, pěkně totiž shrnuje hlavní výhody lyžování.

Celý článek »
Volkswagen Bedřichovská třicítka: Připravte se na ni spolu s námi!

29. 01. 2018

Volkswagen Bedřichovská třicítka: Připravte se na ni spolu s námi!

Až do loňské zimy jsem pamatovala jedinou zkušenost na běžkách, třináct let starou z lyžařského výcviku na gymplu. Vybavuji si to poměrně živě. Zastaralé vázání, které zajišťovalo nanejvýš to, že lyže na nohou plandaly, jak se jim zachtělo. Ve stopě tempo šnečí, ve sjezdu co padesát metrů to vyválení se v závěji, dostat se na sebemenší kopec výkon srovnatelný s výstupem na Sněžku.

Celý článek »