03. 10. 2015

Říjnová Kondice: Samotná žena v poušti

Umíte si představit, že jste na poušti, chce se vám na malou a kolem je jen písek – a samí chlapi? Taková noční můra. Pro Olgu Roučkovou je to realita. Závodí totiž na čtyřkolkách. Že netušíte, co to je? My jsme taky netušili…

Celý článek »
Cvičení začíná v hlavě aneb I na pohyb jděte s rozmyslem

10. 03. 2015

Cvičení začíná v hlavě aneb I na pohyb jděte s rozmyslem

Jelikož pomalu ale jistě přichází jaro, tak spousta z nás začíná uvažovat nad tím, jak to zařídit, abychom byli krásné, či krásní v létě do plavek. I proto jsem se dnes rozhodla napsat pár tipů před tím, než se pustíme do předělávání našich postav, se kterými nejsme spokojeni.

Celý článek »
Příběh Karolíny a Radka: Společně jsme zhubli 50 kilo

23. 01. 2015

Příběh Karolíny a Radka: Společně jsme zhubli 50 kilo

Před Vánocemi 2013 jsme si s mým přítelem Radkem dali předsevzetí, že v roce 2014 výrazně zhubneme a změníme náš životní styl. A náš plán vyšel. Tady je náš příběh.

Celý článek »
Co chytnete na netu

04. 01. 2015

Co chytnete na netu

Na internetových seznamkách jsem strávila půl roku. Stačila jsem mít padesát rande se čtyřiceti muži a s tucty dalších ‚propovídat‘ po netu noci. Na svatbu sice nedošlo, ale bylo to nejdůležitější období v mém porozvodovém životě. Vrátilo mě zpátky do hry.

Celý článek »
Od prvních kilometrů k běžecké vášni

20. 09. 2014

Od prvních kilometrů k běžecké vášni

O prázdninách jste se úspěšně rozběhala a zapřísáhla jste se, že v běhání budete pokračovat stejně poctivě a s vášní i na podzim. Dny se zkracují, váš diář se zaplňuje pracovními povinnostmi a s každým týdnem ubývá nejen sluníčka, ale i vašich naběhaných kilometrů. Trenérka z kurzu “Jdu běhat“ měla pravdu, k vášni a radosti z běhání se zkrátka musíte proběhat. Přečtěte si, jak na to!

Celý článek »