Vychází nová Kondice: Březen ve víru tance

Vychází nová Kondice: Březen ve víru tance

Protancujte se březnem! Vyzkoušeli jsme různé taneční styly a v březnové Kondici vám poradíme, který sedne vám. Jedna dobrá zpráva na začátek: Stačí udělat první krok a dál už to jde samo. Takže, smíme prosit?

Tanec je jedním z nejpřirozenějších a nejzábavnějších způsobů, jak získat pevné křivky. Zlepšuje fyzičku, spálíte při něm všechny jídelní hříchy a navrch se naučíte lépe pracovat se svým ženstvím. Lu Gregorová vás vezme na lekci orientálních tanců, MTV Style Dance a pole dance a ukáže vám, že makat na sobě můžete úplně jinak, než jste zvyklé.

Eva Podroužek Fryšarová sice netančila, zato pro vás zjišťovala, jak to zařídit, abyste získala pozadí snů – kulaté a pevné. Představí vám ty nejefektivnější cviky a prozradí, proč stojí za to vykašlat se na dřepy a raději si pořídit odporovou gumu. V březnu si s námi také zpevníte střed těla (Zapojuje se při každém našem pohybu!) a precizně se naučíte dělat výpad.

Poradíme vám s nákupem padnoucí sportovní podprsenky, která pozvedne nejen vaše přednosti ale i výkony, a pomůžeme vám ujasnit si, jestli se letos konečně hecnout a postavit se na start maratonského běhu. A hlavně: Víme, jak nepodlehnout jarní únavě a nestrávit březen za pecí!

Nakonec vás pozveme na cestu dechberoucím Ománem, kde sice budete bydlet ve stanu, zato v něm ale najdete to, co možná marně hledáte všude jinde: klid a sebe samu. A pokud by se vám nechtělo tak daleko, pořád je čas vyrazit na výpravu za posledním českým sněhem! Máme pro vás tipy, kde si ho ještě užít.

Březnová Kondice v prodeji od 22. Února.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.