Říjnová Kondice: Napravte záda, rozmazlete svaly

Říjnová Kondice: Napravte záda, rozmazlete svaly

Bolavá záda a namožené svaly umí pořádně otrávit život. Proto jsme se v říjnové Kondici zaměřili právě na ně. Zjistíte, jakým zlozvykům se vyhnout a co naopak udělat pro to, abyste se zase cítili fit. Ukážeme vám, jakými cviky „opravit“ záda a poradíme, co si po tréninku dát, abyste druhý den nevstávali z postele s bolestí.

Tak schválně: Věděli jste, že vašim „svalům“ chutnají vajíčka, banány a kokos? A že na bolavá záda platí správně vedený dech? Aby vaše tělo dobře (a bezbolestně) fungovalo, je potřeba, abyste k péči o něj přistupovali komplexně. Proto je občas dobré začít z úplně jiného konce, než vás možná napadne. Například dechovým cvičením. I zdánlivé maličkosti totiž mohou mít na vaši kondici zásadní vliv.

Až vrátíte pohodu svým svalům a zádům, můžete se začíst třeba do příběhu tří mladých žen, které se nebály vyrazit na vlastní pěst do světa a otestovat svoje limity tváří v tvář pumě, medvědům nebo vysokohorské bouři. Všechny se shodly, že jim samota, tisícikilometrové vzdálenosti od domova a mezní situace, ve kterých se na svých cestách ocitly, pomohly najít sebe sama.

Že máte vůči pumám přeci jenom trochu respekt? Pak vás o víkendu 20. -21. října zveme na Zen Day. Dvoudenní wellness pro duši a tělo, kde vám spousta inspirativních lidí poradí, jak se vydat na cestu do vlastního nitra bez pum, bez krosny na zádech a dokonce i bez letenky na druhý konec planety. V říjnové Kondici najdete kompletní program akce včetně rozhovorů s nejzajímavějšími hosty.

Říjnová Kondice je prodeji od  27. září.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.