Brusinky: Záchrana pro barvené vlasy

Brusinky: Záchrana pro barvené vlasy

Co se vám vybaví jako první, pokud se řekne brusinka? Je to brusinkový čaj nebo lahodná brusinková omáčka? Věděla jste, že brusinky jsou také skvělým pomocníkem k péči o barvené vlasy?

Brusinky jsou malé kuličky červené barvy, velmi bohaté na vitamin C. Výtažek z nich podporuje ochranu vlasů pro krásné kadeře a lesk jejich barvy. Navíc obsahují vysokou koncentraci antioxidantů a omega 3,6 a 9 mastných kyselin, a přirozeně tak hydratují nejen vlasy, ale i pokožku hlavy.

Právě zdravé a hydratované vlasy jsou klíčem k dlouhotrvající zářivé a syté barvě. Abyste dosáhla co nejlepšího výsledku, neumývejte vlasy příliš často, mohla byste tak zbytečně smývat barevné pigmenty. Po obarvení vlasů je dobré několik dní počkat, aby se jednotlivá vlasová vlákna správně uzavřela. Nikdy neopomíjejte kondicionér, ten vytváří na vlasech ochrannou bariéru, díky které nedochází k vyblednutí barvy. Nejlépe fungují ty obohacené o oleje.

Řada produktů vlasové péče Botanic Therapy Cranberry & Argan Oil od Garnier je určena pro barvené a zesvětlené vlasy a je kromě výtažků z brusinek obohacena také o arganový olej, a chrání tak a prodlužuje zářivost barvených vlasů. Vaše kadeře budou po použití šamponu a kondicionéru z této řady zářivé, hebké a zdravě vypadající.

Komerční prezentace

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.